Dom » Nieruchomość

Jak kupić mieszkanie na rynku pierwotnym?

Jak kupić mieszkanie na rynku pierwotnym?
Zobacz więcej zdjęć »
Wybór i zakup mieszkania, a także jego wykończenie, to dla wielu zarówno ekscytujący, jak i stresujący proces. Konieczność podjęcia ważnych i kosztownych decyzji bywa przytłaczająca.

Dlatego 19 kwietnia Oddział Warszawski Polskiego Związku Firm Deweloperskich we współpracy z firmami Decoroom, Otodom i Finamax zorganizuje spotkanie skierowane do osób aktywnie poszukujących mieszkania na rynku pierwotnym.

Każdy, kto ma za sobą zakup pierwszego mieszkania wie, że znalezienie w gąszczu ofert tej, która najlepiej spełnia nasze wymagania może niekiedy trwać kilka miesięcy. Dlatego warto skorzystać z platform, które dzięki sztucznej inteligencji dopasują prezentowane oferty do naszych preferencji, a także umożliwią wirtualny spacer po mieszkaniach, które dopiero są w budowie. Pozwolą także obejrzeć wybrane wnętrze wykończone w różnych aranżacjach.

O tym jak szukać mieszkania i jak nowoczesne technologie mogą nam w tym pomóc opowie Justyna Lachowska z Otodom. Z kolei Mariusza Grzędę z firmy Finamax zaprosiliśmy, aby odpowiedział na pytanie, które obecnie zadaje sobie wiele osób - czy w dzisiejszych czasach można pozyskać finansowanie mieszkania na korzystnych warunkach? Nie zabraknie również kwestii związanych z odbiorem mieszkania od dewelopera oraz projektowaniem i wykańczaniem wnętrz. Swoją wiedzą w tym zakresie podzielą się z uczestnikami Alicja Janiak i Michał Szymański z pracowni Decoroom. Po wystąpieniach uczestnicy będą mieli możliwość indywidualnej rozmowy z ekspertami.

Program:

  • ABC kupna mieszkania. Gdzie szukać? Na co zwrócić uwagę? - Justyna Lachowska, Otodom
  • Kredyt hipoteczny na dobrych warunkach - czy obecnie to możliwe? - Mariusz Grzęda, Finamax
  • Współpraca z architektem wnętrz na etapie zakupu mieszkania - Alicja Janiak i Michał Szymański, Decoroom
  • Indywidualne rozmowy z ekspertami

Data: 19 kwietnia 2023 r., g. 17:00

Miejsce: Showroom Decoroom, ul. Nowogrodzka 62B, Warszawa

Link do rejestracji: https://forms.gle/Q8snTnXY753FoqhG7

O PZFD

Polski Związek Firm Deweloperskich to działająca od 2002 roku organizacja branżowa dbająca o prawidłowy rozwój rynku deweloperskiego w Polsce, a także o ochronę interesów klientów w relacjach z firmami członkowskimi. Obecnie ma swoje oddziały w 6 największych polskich miastach.

O DECOROOM

Pracownia Architektury Wnętrz DECOROOM jest obecna na rynku od 14 lat i z wieloma sukcesami na koncie pozycjonuje się jako jeden z pionierów usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz". Swoich klientów zaprasza do wyjątkowego biura połączonego z showroomem w samym centrum Warszawy. Zespół DECOROOM tworzą doświadczeni architekci, zaufane ekipy wykończeniowe, działy realizacji i dział DECOROOM KITCHEN, który zajmuje się kompleksowym wykończeniem zabudowy kuchennej i meblowej. Wszyscy nieustannie dbają o to, aby dostarczać klientom jak najwyższy poziom obsługi. Firma współpracuje z czołowymi przedstawicielami branży wykończeniowej, a swój wizerunek w branży zbudowała dzięki wysokim standardom wykonywanej usługi jak i współpracy z klientem. W ofercie Decoroom znajdziemy 3 pakiety: Standard, Premium oraz Designer, które odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających klientów.

*** DECOROOM jest laureatem European Property Awards - Best Office Interior Europe (2015-2016), firma posiada również certyfikat „Rzetelnej Firmy".

*** Jest Członkiem Wpierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 1 dzień:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »