Zdrowie » Medycyna
Jak się leczyć światłem?
Zobacz więcej zdjęć » |
Zdrowy organizm to taki, w którym wszystkie procesy przebiegają prawidłowo, bez żadnych zaburzeń. Jego funkcjonowanie można porównać do mechanizmu. Kiedy wszystkie jego elementy działają sprawnie, cały organizm funkcjonuje prawidłowo. Gdy natomiast dochodzi do zaburzeń, szwankować zaczynają poszczególne elementy tego złożonego systemu, a to przekłada się na zaburzenia w całym mechanizmie, doprowadzając do rozstroju. Tak właśnie powstaje choroba.
Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
Terapia fotonowa
Promieniowanie podczerwone wykorzystywane jest obecnie w wielu dziedzinach, np.: fotografii, przemyśle papierniczym, kryminalistyce, przy obróbce termicznej żywności, w saunach. Swoje zastosowanie znalazło również w medycynie. Korzysta się z niego przy spektroskopii, termografii, jest używane w dermatologii i podczas rehabilitacji. Takie terapie są jednak dostępne wyłącznie u specjalistów, poza domowym zasięgiem. Tymczasem okazuje się, że za pomocą światła podczerwonego można pomóc sobie w wielu dolegliwościach.
Co to jest bioharmonizer fotonowy?
Medycyna fotonowa rozpowszechnia się coraz bardziej, a z jej osiągnięć można korzystać w domu dzięki Bioharmonizerowi fotonowemu Vital-Vra. Aparat ten wysyła impulsy świetlne o określonej częstotliwości, które wywołują efekt rezonansu falowego w organizmie człowieka. Impulsy emitowane są w zakresie światła podczerwonego, które jest niewidzialne dla ludzkiego oka.
Sposób użycia tego aparatu jest niezwykle prosty, a niewielkie rozmiary BioHarmonizera fotonowego V-V pozwalają umieścić go w dowolnym miejscu na ciele człowieka. Urządzenie świetnie sprawdza się w leczeniu rozmaitych chorób i likwidowaniu blokad energetycznych – co pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdrowie użytkownika. Terapię fotonową za pomocą Bioharmonizera można wykorzystać w celu zwalczania takich dolegliwości jak:
- choroby serca, układu krążenia;
- nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie;
- porażenia nerwów; neuralgia;
- astma, alergie, bronchit;
- zaburzenia układu trawiennego, moczowego, choroby nerek;
- dolegliwości po udarach, wylewach, zawałach;
- choroba Alzheirmera;
- zaburzenia układu trawiennego, moczowego, choroby nerek;
- choroby skórne, żylaki, miażdżyca;
- zaburzenia seksualne, menopauza, andropauza;
- choroby tarczycy;
- zaburzenia hormonalne;
- depresje, zespół przewlekłego zmęczenia, brak energii;
- stres, autoagresja
- reumatyzm, zwyrodnienie stawów.
Nadesłał:
dotpr
|
Komentarze (0)