Firma » Praca

Jakub Drabikowski dołączył do zespołu Geberit

Jakub Drabikowski dołączył do zespołu Geberit
Zobacz więcej zdjęć »
Trade Marketing Managerem w Geberit Polska został Jakub Drabikowski. Będzie odpowiedzialny za wszelkie działania związane z marketingiem handlowym.

Jakub Drabikowski do działu marketingu Geberit dołączył w połowie stycznia. Zawodowo związany z trade marketingiem jest od niemal 12 lat. Wcześniej za podobne działania odpowiadał między innymi w firmie Cersanit i Tubądzin. W tym czasie zrealizował ponad 200 różnego rodzaju projektów z zakresu marketingu handlowego, w tym dwa największe w ostatnich latach projekty trade'owe na rynku łazienkowym. W 2020 r był prelegentem na konferencji Marketing w branży łazienkowej.

Jakub Drabikowski z wykształcenia jest inżynierem instalacji sanitarnych, zaś z zamiłowania handlowcem i trade-marketerem. W Geberit przejął zadania Agnieszki Pragacz, która kontynuuje swoją karierę zawodową poza strukturami firmy.

Więcej informacji na www.geberit.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »