Technologie » Telekomunikacja

Japonia wielkich przygód

Egzotyczna podróż do Japonii, w jaką udało się dwóch naszych Ambasadorów – Tomek Piorun i Marek Pietrzak, obfituje w niezwykłe przygody. Każdego dnia podróżnicy poznają sekrety życia mieszkańców oraz ich zwyczaje. Wszystko to uwieczniają smartfonem HTC One X™.

Burza smaków

Fruit Garden to przepiękny ogród owocowy na wyspie Yakushima, w którym rosną egzotyczne owoce, typowe dla Kraju Kwitnącej Wiśni. Tomek i Marek mieli okazję zwiedzić go z miejscowym przewodnikiem, który opowiedział im mnóstwo ciekawostek, jakich nie znajdziemy w żadnym przewodniku turystycznym. Niezwykłą bujność japońskiej flory możemy podziwiać na zdjęciach zrobionych przez naszych podróżników.

Nowe życie

Podczas ostatniego dnia pobytu na wyspie Yakushima, pod osłoną nocy Marek i Tomek wyruszyli na plażę w poszukiwaniu żółwi morskich. Trafili tam na wyjątkowy moment, gdy zwierzęta wychodzą składać jaja. Niestety nie mogli udokumentować tego niecodziennego dla nas wydarzenia, gdyż lampa błyskowa mogłaby je wystraszyć, co wpłynęłoby negatywnie na populację żółwi morskich w Japonii J

Wszystko w jednym

Podczas podróży Tomkowi i Markowi towarzyszy smartfon HTC One X™, który pomaga im w wielu sytuacjach. Prócz takich funkcji, jak nawigacja, stacja pogodowa czy cyfrowy kompas, urządzenie wyposażone jest w zaawansowany aparat fotograficzny. Matryca 8Mpx w połączeniu z przesłoną F2.0 sprawia, że jest gotowy do robienia idealnych zdjęć w zaledwie 0,7 sekundy, co pozwala na uchwycenie każdej, nawet najbardziej ulotnej chwili!

Dziennik z podróży Tomka i Marka można znaleźć na www.ohayou.pl oraz na www.stylowoprzylapani.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

HTC
http://htc.com/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 14 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »