Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

XXI Finał WOŚP – inny niż wszystkie

XXI Finał WOŚP – inny niż wszystkie
Zobacz więcej zdjęć »
Już 13 stycznia ulice miast, miasteczek i wsi w całej Polsce wypełnią się wolontariuszami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a czerwień bijąca z nalepianych na kurtki i torby serduszek będzie widoczna z daleka!

Tegoroczny Finał jest inny niż dotychczasowe - zebrane pieniądze zostaną podzielone na pomoc noworodkom i seniorom. Jak co roku, w działania związane z WOŚP, zaangażowała się Grupa Paradyż, która na tę okazję uruchomiła specjalne aukcje internetowe.


Razem w szczytnym celu

W tym roku Grupa Paradyż uruchomi ponad 150 aukcji, na których będzie można znaleźć - płytki ceramiczne ze zdjęciem i autografami reprezentacji polskich siatkarzy, 100 czerwonych serduszek z magnesem oraz limitowaną edycję 43 płytek z grafiką tegorocznego Finału WOŚP, oprawionych w ozdobną ramę i eleganckie passe-partout. Ale to nie wszystko. Wśród przygotowanych aukcji jest jedna, dość wyjątkowa. Na płytce ceramicznej umieściliśmy trzy, pokryte złotym szkliwem, szklane serduszka, które zostały ręcznie wykonane i wypalone w piecu ceramicznym. Zainkrustrowane i oprawione w piękną ramę tworzą wyjątkowy, trójwymiarowy obraz. Na rzecz WOŚP przygotowaliśmy 3 unikatowe płytki - dwie będą licytowane w sztabach, a jedna na aukcji na Allegro. Mamy nadzieję, że po raz kolejny, Polacy i ludzie na całym świecie zagrają z nami na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - mówi Iwona Filipczak, Rzecznik Prasowy Grupy Paradyż. Wszystkie przedmioty zostały wykonane w zakładach Grupy Paradyż, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, między innymi druku cyfrowego na szkle. Działania na rzecz pomocy innym są w Grupie Paradyż jednym z podstawowych filarów działalności. W 2010 roku firma została nagrodzona prestiżową nagrodą Regional Forbes CSR Awards, która jest przyznawana firmom, stanowiącym wzór do naśladowania dla całego rynku i dbającym o najwyższe standardy odpowiedzialnego biznesu.

Do końca świata i o jeden dzień dłużej

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już od 21 lat. W tym roku, zebrane fundusze zostaną przekazane na dwa cele - połowa na wsparcie terapii noworodków i niemowlaków, połowa na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych. Z wieloletniej współpracy WOŚP'u z polską służbą zdrowia wynika, że pomoc osobom starszym jest jedną z najbardziej zaniedbanych dziedzin w polskim systemie zdrowia. W Polsce istnieje niewielka, w porównaniu do potrzeb, liczba oddziałów geriatrycznych. Działania Orkiestry mają również na celu zwrócenie uwagi Polaków na problemy osób starszych, których często dotyka zjawisko wykluczenia oraz marginalizacji ich potrzeb. Dla potwierdzenia dobrze wybranego kierunku tegorocznych działań, Fundacja WOŚP przeprowadziła badania, z których wynika, że aż 91% ankietowanych zaakceptowało sposób wydatkowania funduszy zebranych w czasie XXI Finału (badanie przeprowadzone przez Millward Brown SMG/KRC). Zapraszamy do wsparcia tej największej na świecie akcji charytatywnej i do licytowania przedmiotów podarowanych przez Grupę Paradyż!

Zapraszamy na www.paradyz.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ceramika Paradyż
http://www.paradyz.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »