Gospodarka » Żywność

Jarmark regionalny w Centrum Janki

Jarmark regionalny w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy weekend w Centrum Janki odbędzie się jarmark produktów regionalnych, na którym pojawią się domowe ciasta i pierogi, pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym oraz wędliny i pieczywo. Nowością będą modne ostatnio torby filcowe.
Od 31 sierpnia do 2 września w Centrum Janki pojawią się stoiska z żywnością regionalną. Wielbiciele kuchni staropolskiej będą mieli okazję do skosztowania i zakupu produktów z różnych zakątków kraju. Nowością jarmarku będą ciasta domowe ze Śląska oraz pierogi z Podkarpacia. Na stoiskach znajdą się także inne tradycyjne przysmaki przygotowane zgodnie z regionalnymi recepturami. Dostępne będą regionalne sery Korycińskie, wędliny i kiełbasa z Podlasia, oscypki z górskich bacówek, świeże pieczywo kurpiowskie, pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym oraz naturalne soki owocowe i miody. Na straganach prezentowane będzie również rękodzieło artystyczne. Po pierwszy na jarmarku kupić można będzie modne torby filcowe.

Jarmark regionalny będzie czynny w piątek i sobotę od godz. 9.00 do 21.00, a w niedzielę od godz. 9.00 do 20.00. Stoiska będą usytuowane przy głównym wejściu do Centrum Janki.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »