Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Jarmark Rękodzieła w Atrium Kasztanowa

Jarmark Rękodzieła w Atrium Kasztanowa

W tegoroczne święta postaw na rękodzieło! W poszukiwaniu wyjątkowych prezentów warto wybrać się na Jarmark Rękodzieła organizowany w dniach 24-25 listopada w Atrium Kasztanowa. Ręcznie robiona biżuteria, wyroby z drewna, dekoracje do domu, ozdoby choinkowe oraz unikatowa odzież handmade to tylko część propozycji, które zaprezentują lokalni wystawcy. Podczas jarmarku będzie można również wziąć udział w kreatywnych warsztatach robienia wianków bożonarodzeniowych, które nie tylko ozdobią okno bądź drzwi, ale także wprowadzą ciepłą atmosferę świąt.

 

Unikatowe produkty rękodzielnicze wytwarzane w krótkich seriach, a często w pojedynczych niepowtarzalnych egzemplarzach, cieszą się dużą popularnością wśród kupujących. Klienci doceniają je za pomysł, ręczne wykonanie i oryginalność. Idealnie nadają się one na niepowtarzalne, personalizowane prezenty dla bliskich nam osób. Zaplanowany w Atrium Kasztanowa Jarmark Rękodzieła będzie doskonałą okazją do tego, aby zapoznać się z ofertą rzemieślników z całego regionu. Podczas dwóch dni wystawcy zaprezentują szeroki przekrój artykułów, zarówno o charakterze ozdobnym, jak i użytkowym.

 

W asortymencie znajdą się m.in.:

·         biżuteria z drewna, z żywicy epoksydowej, a także ozdoby z kamieni naturalnych w stylu boho

·         dekoracyjne świeczki sojowe i naturalne mydełka glicerynowe

·         ręcznie malowane pierniki

·         rękodzieło z żywicy i drewna – elementy wystroju i wyposażenia wnętrz, a także przedmioty dekoracyjne i użytkowe

·         artystyczne rękodzieło szydełkowe, tkaninowe, sznurkowe (makramy)

·         malowane obrazy, przedmioty użytkowe, ozdoby do domu

·         ręcznie robione ozdoby do włosów dla dzieci: spinki, gumki, opaski

·         ręcznie tkane gobeliny, dywany ze sznurka, maskotki, pacynki

·         produkty tworzone na szydełku oraz na drutach: kobiece dodatki i ubrania, dziecięce akcesoria, torby, ozdoby do domu

·         szeroki wybór lalek, mikołajów i aniołów wykonanych m.in. z tkanin

 

Stoiska wystawowe rozlokowane zostaną w głównym holu centrum i dostępne będą w godzinach 11.00-20.00. Podczas jarmarku będzie można wziąć udział w warsztatach tworzenia wianków świątecznych; zajęcia prowadzone będą w piątek i w sobotę w godzinach 12.00 – 17.00. Udział w wydarzeniu oraz w warsztatach jest bezpłatny.

 

W ramach kolejnej edycji Jarmarku Rękodzieła zapraszamy mieszkańców i klientów do spędzenia ostatniego weekendu listopada już w świątecznej atmosferze. Podczas kiermaszu będzie można nabyć ręcznie wykonaną biżuterię, ubrania, dekoracje oraz wiele przedmiotów, wytworzonych w sposób nieprzemysłowy, ale za to z pasją. To również okazja, aby wziąć udział w świątecznych warsztatach, puścić wodze fantazji i wykazać się kreatywnością przy tworzeniu pięknych, bożonarodzeniowych wianków - mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor centrum handlowego Atrium Kasztanowa.

 

Więcej informacji na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu www.facebook.com/AtriumKasztanowa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 1 dzień:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »