Kultura, sztuka » Muzyka

Jazz i najciekawsze plakaty świata – niedzielne spotkania ze sztuką w Muzeum Plakatu w Wilanowie

Jazz i najciekawsze plakaty świata – niedzielne spotkania ze sztuką w Muzeum Plakatu w Wilanowie
Zobacz więcej zdjęć »
Muzeum Plakatu w Wilanowie zaprasza na Wilanów Jazz All Stars 2014 – koncerty artystów jazzowych, odbywające się na dziedzińcu Muzeum w sierpniu i we wrześniu 2014 r. Niedzielne spotkania z jazzem są doskonałą okazją do obejrzenia aktualnej wystawy 24. Międzynarodowego Biennale Plakatu.

W Muzeum Plakatu w Wilanowie rozpoczął się cykl koncertów jazzowych, będących częścią festiwalu Wilanów Jazz All Stars 2014. Występy wybitnych indywidualności, niekwestionowanych gwiazd sceny jazzowej w Polsce i na świecie, a także najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia odbywać się będą w kolejne niedziele: 24 i 31 sierpnia, 7 i 21 września 2014 r. Wystąpią m.in. Bester Quartet (feat. Grażyna Auguścik i Tomasz Ziętek), Marcin Wasilewski Trio, Marek Napiórkowski Trio, czy Grzegorz Karnas Quartet. Koncerty odbywać się będą na dziedzińcu Muzeum Plakatu, a wcześniej w jego galeriach oglądać można najciekawsze plakaty, zgłoszone na 24. Międzynarodowe Biennale Plakatu – jeden z najbardziej prestiżowych konkursów tej dziedziny sztuki na świecie. Wystawa prezentuje blisko 400 wybranych dzieł, nadesłanych z 61 krajów, wśród nich nagrodzone medalami plakaty Wiesława Rosochy i Lecha Majewskiego, czy prace artystów takich jak Andrey Logvin, Uwe Loesch, Gunter Rambow, Stefan Sagmeister, Koichi Sato czy Niklaus Troxler.

Wystawę 24. Międzynarodowego Biennale Plakatu oglądać można do 14 września 2014 r. W niedziele ekspozycja czynna jest do godziny 18.00. Koncerty rozpoczynają się o godzinie 19.00. Więcej szczegółów dotyczących koncertów w Muzeum Plakatu w Wilanowie i aktualny program dostępny jest na stronie www.postermusum.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »