Kultura, sztuka » Muzyka

Jazzowe brzmienie w Agorze

Szukasz pomysłu na prezent z okazji Dnia Matki? Zapraszamy na jazzowy koncert do Agory Bytom! W czwartkowy wieczór rozpoczną się Tarnogórskie Spotkania Jazzowe w Bytomiu. Posłuchaj razem z mamą, jak brzmią Seger Quartet i Albert Karch.

Festiwalowe popisy sceniczne w Agorowym atrium zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjnie. Podczas otwartego dla wszystkich koncertu usłyszymy młodych, utalentowanych artystów. Zagra Seger Quartet i Albert Karch, znany fanom jazzu z wcześniejszych  występów m.in. z kabaretem Tarnina, trio Grzegorza Tarwida, czy też zespołem Kardamon. Gwiazdą kwartetu jest Dominika Seger, saksofonistka, aranżerka i kompozytorka. Występowała już wspólnie na scenie m.in. z Dominikiem Bieńczyckim, Marcinem Dyjakiem i zespołem Monka. Uczestniczyła też w warsztatach z Curtisem Johnsonem w USA.

- Koncert zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Mam nadzieję, że nasze gwiazdy festiwalowe przyciągną nie tylko wielbicieli jazzu, ale wszystkich fanów oryginalnej, inspirującej muzyki – zapewnia Katarzyna Skalska z Agory Bytom.

Agorowe atrium w scenę muzyczną zamieni się w Dzień Matki. – Naszym Klientom podpowiadamy, że to świetna okazja, by zorganizować miły wieczór dla mam – mówi Katarzyna Skalska.

Poza koncertem w Agorze, w ramach 9. edycji Tarnogórskich Spotkań Jazzowych organizatorzy zapowiadają w sumie jeszcze sześć koncertów. Oprócz tego w programie jest otwarcie wystawy „Postacie jazzu” w Pałacu w Rybnej. 

Koncert Kwartetu Dominiki Seger i Alberta Karcha w atrium w Agorze Bytom: 26 maja godz. 18.00 (wstęp wolny)
Więcej informacji: www.spotkaniajazzowe.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »