Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Jesień skarby niesie - konkurs plastyczny Parku Handlowego Matarnia (Gdańsk)

Jesień skarby niesie - konkurs plastyczny Parku Handlowego Matarnia (Gdańsk)
Zobacz więcej zdjęć »
Park Handlowy Matarnia rozpoczyna konkurs na najładniejsze prace plastyczne wykonane ze skarbów jesieni. Prace można zgłaszać do 14 listopada. O wyborze tych najładniejszych zadecydują internauci.

Park Handlowy Matarnia zachęca do wspólnej zabawy w tworzenie prac plastycznych ze skarbów jesieni (kasztanów, żołędzi, orzechów, liści, jarzębiny, szyszek) i zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Jesień skarby niesie” na najładniejsze prace.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zasady konkursu

Co zrobić, by wziąć w nim udział? Wystarczy gotowe i podpisane prace przynieść do Strefy Inspiracji w Parku Handlowym Matarnia (przy wejściu do Pasażu Meblowego) i zostawić je w wyznaczonym miejscu. Każda praca zostanie sfotografowana i opatrzona numerem.  Zdjęcia prac posłużą do stworzenia Galerii na stronie internetowej Parku Handlowego Matarnia (www.matarnia.parkhandlowy.pl) oraz na stronie Parku Handlowego Matarnia w serwisie Facebook.

Głosowanie na najładniejsze prace będzie odbywać się za pośrednictwem formularza na stronie internetowej, a także w serwisie Facebook. Nagrodę główną otrzymają autorzy pięciu prac plastycznych, których zdjęcia zdobędą najwięcej głosów przesłanych poprzez formularz oraz najwięcej opinii „Lubię to” w serwisie Facebook. Jednocześnie wszyscy autorzy prac dostarczonych do Parku Handlowego Matarnia zostaną obdarowani drobnym upominkiem.

Nie tylko kasztany

Prace konkursowe mogą powstać w dowolnej technice, a do ich tworzenia można wykorzystać, poza skarbami jesieni, również inne materiały: plastelinę, farby, zapałki, nitki, druciki, klej. Organizatorzy konkursu nie narzucają żadnych ograniczeń w zakresie tematyki prac, ich rozmiarów, ani ilości, jaką do konkursu może zgłosić jeden uczestnik.

Na prace organizatorzy konkursu czekają od 2 do 14 listopada w godzinach otwarcia centrum (godz. 10.00 – 21.00 w dni powszednie, godz. 10.00 – 20.00 w niedziele).

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.matarnia.parkhandlowy.pl

O Parku Handlowym Matarnia:

Park Handlowy Matarnia to największe centrum handlowe w Trójmieście łączące ofertę meblową i modową. Oferuje swoim klientom imponujący wybór produktów: zarówno mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, jak również mody. Matarnia to również miejsce inspiracji, gdzie klienci znajdą poradę stylistki Joanny Wasiluk, tak w zakresie aranżacji wnętrz, jak i wizerunku.

Park Handlowy Matarnia położony jest przy obwodnicy trójmiejskiej S6, jedynie 10 km od centrum Gdańska i tylko 2 km od lotniska.

To miejsce wygodnych i komfortowych zakupów dla całych rodzin. Z myślą o najmłodszych stworzono tu dwa wyjątkowe miejsca zabaw: jedyny w Trójmieście bezpłatny plac zabaw z opiekunką oraz ciekawie zaaranżowana przestrzeń na tyłach centrum, gdzie maluchy mogą beztrosko bawić się pod opieką rodziców.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.b

Komentarze (3)

 • avatar
  ~Leosia 2014-08-04 11:42:32

  Jak to gdzie przeczytać, nawet artykuł powyżej dokładnie opisuje co i jak trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie Matarni, jakie sa nagody itd, a jak masz jakieś wątpliwości jeszcze to proponuje ci na ich fp wejść, tam na wszystko ci odpowiedzą :P http://www.facebook.com/matarnia.parkhandlowy​

 • avatar
  ~Alicja 2014-08-04 10:32:27

  Ale jak to rodziny na billbordach, gdzie o tym konkursie Matarni można coś więcej przeczytać? Ja jeszcze nic nie słyszałam...

 • avatar
  ~Rafaela 2014-07-28 15:59:27

  No i końcu po tak długim czasie znowu ph Matarnia organizuje coś w czym mogą wziąć udział i dzieci. >Bo po tym opisanym wyżej nic sobie takiego więcej nie przypominam, bo były raczej dla młodych dziewczyn tylko. A teraz to rodziny będą na billboardach :) Super!!!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »