Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Jesienne horoskopy

Jesienne horoskopy
Zobacz więcej zdjęć »
Jaki wpływ mają planety na nasze życie tej jesieni? Jaki potencjał jest nam dany? Czy uda nam się pokonać własne słabości i niedostatki? Na te pytanie odpowiada Horoskop jesienny Wirtualnej Polski.

Wprawdzie jesienne słoty i szarugi nie na wszystkich wywierają zły wpływ, jednak jesienna depresja to zjawisko szeroko znane. W Wirtualnej Polsce astrolodzy podpowiadają, jak sobie z nią radzić. I tak, wyprawa do ciepłych krajów czy wizyta w SPA to propozycja dla Byków. Dla pracoholika Bliźniaka zachęcająco brzmi rada: „skoncentruj się na pracy". Antidotum na chandrę ma być, w przypadku Raka, rodzina, a Panny - słodkie lenistwo.


Niemal we wszystkich horoskopach astrolodzy kładą nacisk na podnoszenie sprawności fizycznej, dbałość o kręgosłup i uzębienie (planety idą z duchem czasu?). Niekiedy przepowiednie na jesień zdają się wyjątkowo odważne (jest znak, któremu planety gwarantują bezpieczeństwo przy zaciągnięciu kredytu, innemu zalecają założenie firmy!). Za to z jaką przyjemnością czyta się informację: „przygotuj dom na napływające bogactwo".

Bywa, że na marny nastrój jesienią nie wpływa pogoda, lecz wakacyjna miłość, która niespodziewanie zakończyła się wraz z odejściem lata. Cóż na to poradzić? I tu warto zajrzeć do horoskopu, który podpowiada, jak ją lub jego przekonać, że wciąż darzymy wakacyjną sympatię uczuciem, mimo że do przeszłości należą romantyczne wschody/ zachody słońca na plaży.

Nie trzeba do końca wierzyć w horoskopy, jednak warto do nich zaglądać. Dlaczego? Bo astrologia pomaga lepiej zrozumieć osoby z naszego otoczenia, to zaś ułatwia stosunki z ludźmi, z którymi żyjemy na co dzień.


Serwis horoskop.wp.pl zajmuje pierwsze miejsce wśród polskich portali pod względem liczby odsłon (ponad 23 mln) i drugie pod względem liczby użytkowników (697 tysięcy).*Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wirtualna Polska
http://www.wp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »