Kultura, sztuka » Kultura

Jesienne improwizacje i warsztaty dla najmłodszych w CH Rondo

Jesienne improwizacje i warsztaty dla najmłodszych w CH Rondo
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą sobotę, 30 września, na scenę w CH Rondo zawitają aktorzy Teatru Niestworzone Rzeczy.

Mali widzowie będą mogli razem z nimi tworzyć improwizowany spektakl, a po nim wziąć udział w kreatywnych, jesiennych warsztatach.

 

Złotą jesień w Centrum Handlowym Rondo zapoczątkuje przedstawienie z uwielbianej przez dzieci serii „Teatrzyków na Okrągło”. Tym razem do wspólnej zabawy zaprosi najmłodszych oraz ich opiekunów Teatr Niestworzone Rzeczy.

 

Teatrzyk będzie miał formę improwizowaną, zatem najmłodsi widzowie będą aktywnie zaangażowani w tworzenie fabuły. Spektakl ukaże zmienność naszego życia i znaczenie codziennych wyborów, nawiązując do zmian zachodzących jesienią w przyrodzie. Udział w tej wciągającej, teatralnej zabawie oraz możliwość wpływania na jej przebieg, pobudzi dziecięcą kreatywność, da małym widzom poczucie sprawczości i z pewnością rozwinie wyobraźnię maluchów.

 

Teatralna scena stanie jak zwykle w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia, a spektakle odbędą się o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00.

 

Po przedstawieniu w CH Rondo odbędą się jesienne warsztaty kreatywne. Przy wykorzystaniu kasztanów, żołędzi oraz innych „skarbów jesieni”, dzieci będą mogły stworzyć wesołe ludziki czy inne własnoręczne arcydzieła, które posłużą potem jako dekoracje lub wyjątkowe zabawki. Warsztaty zostaną poprowadzone wspólnie z Ogrodem Botanicznym w Myślęcinku.

 

Wrześniowy teatrzyk to również ostatnia szansa na to, by w Centrum Handlowym Rondo odebrać literkę Rondelkę „N” - jeśli dziecko jeszcze nie posiada jej w swojej kolekcji. Warto również pamiętać o kolejnej naklejce do dzienniczka. Dzięki skompletowaniu 12 naklejek nasi mali widzowie zyskują szansę na zdobycie w grudniu nagrody głównej, czyli wycieczki do Suntago.

 

„Teatrzyki na okrągło”, czyli pełne pozytywnej energii spektakle z przesłaniem, za każdym razem przyciągają tłumnie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Sobotnie improwizowane przedstawienie w CH Rondo będzie ponownie idealną okazją do rodzinnego spędzenia wolnego czasu i zapewnienia najmłodszym wartościowej oraz angażującej rozrywki.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 1 dzień:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »