Rozrywka i wypoczynek » Święta

Jeszcze więcej świątecznej magii w NoVa Parku

Jeszcze więcej świątecznej magii w NoVa Parku
Zobacz więcej zdjęć »
Książkowe spotkanie z przygodami Elfa Cynamona, prezenty za zakupy i pisanie listów do Świętego Mikołaja – to tylko niektóre z atrakcji, na które NoVa Park zaprasza już od 15 grudnia.

Nie zabraknie również warsztatów tworzenia naturalnych pachnideł, własnoręcznego robienia ozdób i kolejnej akcji wspierającej zwierzaki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

NoVa Park nie zwalnia przedświątecznego tempa i w drugiej połowie grudnia szykuje dla swoich klientów kolejne świąteczne rozrywki. Bożonarodzeniową magię będzie można poczuć w efektownie udekorowanej strefie na poziomie 0, obok windy panoramicznej, gdzie znajdziemy wszystkie atrakcje.


Od 15 do 17 grudnia klienci NoVa Parku będą mogli zdobyć książkę „Elf Cynamon”, pięknie oprawioną i pełną przygód tytułowego elfa. By ją odebrać, wystarczy jedynie zrobić w tych dniach zakupy za minimum 300 zł i zarejestrować paragony w Punkcie Obsługi Akcji. Natomiast w niedzielę, 17 grudnia, NoVa Park odwiedzi sam autor książki – gorzowski pisarz, dziennikarz i influencer, Tomasz Rusek. Pisarz znany także jako tata na macierzyńskim zaprosi klientów galerii do wspólnego czytania, a także rozda autografy i chętnie porozmawia z czytelnikami.

 

15 grudnia odbędzie się także akcja pod hasłem „Pisz marzenia”, podczas której najmłodsi będą mogli napisać list do Świętego Mikołaja. Dzięki specjalnym, efektownym szablonom, dzieci będą mogły przenieść swoje pragnienia na papier w wyjątkowo estetycznej formie. Natomiast 16 grudnia w NoVa Parku będzie można wykreować naturalne, świąteczne pachnidła. Na warsztatach „Poczuj Święta” stworzymy pachnące ozdoby z pomarańczy i mandarynek, które wprowadzą do domu jeszcze więcej świątecznej magii.

 

Niedziela handlowa, czyli 17 grudnia, będzie kolejnym kreatywnym dniem w NoVa Parku. Tym razem w ramach akcji „Papierunki” najmłodsi wezmą na warsztat barwne wycinanki i kolorowanki. Ta zabawa dla całej rodziny pozwoli nie tylko stworzyć niezwykłe ozdoby, ale również świetnie się bawić. Tego dnia galeria nie zapomni również o potrzebujących zwierzakach. W ramach wydarzenia „Mali Przyjaciele” będzie można po raz kolejny kupić cegiełki, z których dochód wesprze zwierzęta będące pod opieką OTOZ Animals.

 

To jednak nie koniec atrakcji, jakie NoVa Park szykuje 17 grudnia. W galerii zagości tego dnia XMAS Dance Show, czyli wspaniały pokaz taneczny w wykonaniu utalentowanych tancerzy. Świąteczne rytmy zaprezentuje Zespół Tańca Aluzja, który z pewnością wzbudzi zachwyt widzów w każdym wieku. Entuzjaści muzycznych doznań muszą koniecznie zajrzeć do NoVa Parku także w czwartek, 21 grudnia. Tego dnia swoją grą zachwyci wszystkich Kwartet Smyczkowy "Fiorito", który zagra m.in suitę Piotra Czajkowskiego ze słynnego baletu „Dziadek do Orzechów”.

 

Z kolei tuż przed świętami, czyli 22 i 23 grudnia, w NoVa Parku będzie można skorzystać z ostatnich świątecznych warsztatów pod hasłem „Bombka z twistem”. W ramach kreatywnych zajęć będzie tu można własnoręcznie wykonać unikalne ozdoby na choinkę, które będą cieszyć oczy jeszcze przez długi czas. Jedyne w swoim rodzaju bombki świetnie sprawdzą się także jako podarunek od serca dla bliskiej osoby.

 

Magiczna atmosfera świąt, mnóstwo twórczych aktywności i możliwość stworzenia pięknych wspomnień – to wszystko czeka już wkrótce w NoVa Parku. Zdecydowanie warto zajrzeć tam całą rodziną w okresie przedświątecznym, by spędzić czas kreatywnie i przy okazji zdobyć wartościową książkę do wspólnego czytania w zimowe wieczory. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i odbywają się na poziomie 0, przy windzie panoramicznej.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »