Firma » Biznes

Jotkel potwierdza certyfikat

Jotkel potwierdza certyfikat
Zobacz więcej zdjęć »
Produkcja w krotoszyńskim Jotkelu jest wciąż zgodna z najwyższymi standardami wprowadzonymi przez normy ISO. To właśnie potwierdzili audytorzy z Polskiego Rejestru Statków

Drobne uwagi (między innymi brak znaku ograniczenia prędkości na drodze wewnętrznej) nie wpłynęły na bardzo dobrą ocenę standardów produkcji w krotoszyńskiej firmie. Certyfikaty ISO 9001:2000, ISO-14001:2004 i PN-N-18001:2004 zaświadczają, że wyroby Jotkela są trwałe i bezpieczne, o najwyższej jakości. Wyroby Jotkela wytwarzane są w bezpiecznych dla ludzi warunkach, tak by zminimalizować szkody dla środowiska naturalnego Jotkel kieruje się w swej działalności filozofią zrównoważonego rozwoju oraz harmonijnego współistnienia z otoczeniem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguJotkel szczególnie dba o: Jakość i bezpieczeństwo wyrobów, środowisko naturalne oraz o zdrowie i bezpieczeństwo ludzi. Otrzymane certyfikaty dowodzą, że zintegrowany system zarządzania jakością, środowiskiem i BHP oparty na normach ISO 9001, ISO 14001 oraz PN-N-18001 działa w firmie i daje efekty. Certyfikaty to nie fanaberia, każąca wieszać na ścianach kolejne dyplomy, ale obowiązek każdego pracownika Jotkela od kadry zarządzającej po szeregowego pracownika produkcji. Do założeń owej polityki może zajrzeć każdy - w każdej chwili. Jest bowiem dostępna na stronach internetowych przedsiębiorstwa.

Realizację polityki zarządzania wspiera strategia przedsiębiorstwa ukierunkowana na:

 • Doskonalenie i rozwój zintegrowanego systemu zarządzania.
 • Udoskonalanie kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa na bazie stałych usatysfakcjonowanych i wysoko wykwalifikowanych pracowników.
 • Ciągłe podwyższanie i rozszerzanie kwalifikacji pracowników.
 • Zwiększanie konkurencyjności na rynkach krajowym i zagranicznych.
 • Utrwalanie marki.
 • Budowanie trwałych relacji z naszymi klientami.
 • Udoskonalanie stosowanych i wprowadzanie nowych technik i technologii.
 • Rozwój produkowanych wyrobów i poszerzanie oferty.
 • Polepszanie technik i metod zarządzania.
 • Minimalizowanie kosztów.
 • Udoskonalenie metod komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej.

Jotkel jest firmą polską, prowadzącą działalność w zakresie produkcji i handlu. Produkuje meble metalowe do wyposażenia warsztatów, zakładów, pomieszczeń socjalnych, magazynów, sklepów, biur i innych pomieszczeń oraz ręczne urządzenia transportowe i inne wyroby metalowe. Zatrudnia 200 osóbRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jotkel Krotoszyn
http://jotkel.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »