Kultura, sztuka » Kultura

Jubileusz Oficyny Wydawniczej Impuls

Krakowskie wydawnictwo obchodzi w tym roku dwudziestolecie swojego istnienia. 20 lat powodzeń na płaszczyźnie szerzenia wiedzy w zakresie wychowania i edukacji

Oficyna Wydawnicza „Impuls" od wielu lat prowadzi działania mające na celu popularyzację różnych form zdobywania wiedzy z zakresu pedagogiki, pedagogiki specjalnej, psychologii, logopedii.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Obecność na wielu spotkaniach naukowych traktujących o terapii sensorycznej, wczesnej interwencji i szeroko pojętej opiece nad dzieckiem oraz ich wsparcie udzielane w postaci pomocy dydaktycznych, jak również działalność wydawnicza rozwijana na tym polu są elementem długofalowej polityki wydawnictwa, nastawionej na wspieranie środowiska naukowego i popularyzowanie wymienionych dyscyplin w szerokich kręgach odbiorców.

Pierwszą, znaczącą inicjatywą, którą wpłynęła na obecny kształt działalności była publikacja pierwszego tomu serii "Edukacja w wolności". Publikacja znamionowała późniejsze zainteresowania wydawcy oscylujące wokół szeroko pojętej pedagogiki, rodziny i wychowania. Nacisk na poziom merytoryczny kolejnych publikacji pozwolił osiągnąć pozycję jednego z większych wydawców w kraju będąc de facto wydawcą publikacji niszowych, skierowanych do czytelnika ambitnego.

Wydawnictwo wspiera dzieci, młodzież i dorosłych w ustawicznym kształceniu, w próbach zrozumienia rzeczywistości, zachodzących w niej i na świecie przemian, przygotowywaniu się do wyzwań współczesności, pokonywaniu barier, prezentowaniu tego, co nowe, twórcze, interesujące.

Do największych sukcesów wydawniczych należą publikacje : Co babcia i dziadek śpiewali, kiedy byli mali Katarzyny Zachwatowicz-Jasieńskiej, Jak pisać pracę magisterską Marii Węglinskiej, Materiały wyrazowo-obrazkowe do utrwalania poprawnej wymowy wszystkich głosek Grażyny Krzysztoszek i Małgorzaty Piszczek, Kwestionariusz diagnozy i narzędzia badawcze w terapii pedagogicznej czy Teoria wychowania w zarysie i Metody i techniki badań pedagogicznych Mieczysława Łobockiego oraz wiele innych.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamil W.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »