Firma » Reklama
JULA PONOWNIE NAKRĘCA DO DZIAŁANIA
Jula, nowa szwedzka sieć multimarketów, rusza z drugą już kampanią outdoorową na terenie Warszawy. Kampania obejmować będzie 103 nośniki i potrwa do końca stycznia 2012 roku. Zakupu nośników dokonał dom mediowy Equinox Polska, a kreację przygotowała agencja wewnętrzna firmy. Jula planuje kolejne otwarcia swoich multimarketów na terenie kraju – w tym 3 już w najbliższych miesiącach we Wrocławiu, Łodzi i Lublinie oraz kolejne jeszcze w 2012 roku. Każde otwarcie wspierać będzie kampania reklamowa na terenie danego miasta.
***
Jula to szwedzka sieć multimarketów, w której zaopatrują się przede wszystkim osoby aktywnie zajmujące się majsterkowaniem. W sklepach JULA Klienci znajdą wszystko co jest potrzebne do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze. Jula to sklepy dla praktycznie myślących klientów.
Nadesłał:
Inmedia
|
Nowa dyrektor, nowe otwarcia. Focus łapie lato!
Przed sesją do lasu! Studenci chcą „zielonych recept” na kryzys psychiczny
Duże przeszklenia, większe wyzwania. Nowoczesna architektura zmienia technologie szyb zespolonych?
Jak zmieniły się polskie wnętrza przez ostatnie dziesięciolecia? 30 lat projektowania wygody z PEKA
Mit termosu i oddychania ścian
Komentarze (0)