Technologie » Telekomunikacja

JuupStore – pierwsza polska platforma gier i aplikacji mobilnych

18 kwietnia 2012 roku na rynku aplikacji mobilnych oficjalnie zadebiutowała nowa platforma: serwis JuupStore.

18 kwietnia 2012 roku na rynku aplikacji mobilnych oficjalnie zadebiutowała nowa platforma: serwis  JuupStore. W trakcie konferencji prasowej zaprezentowano markę oraz główne funkcjonalności serwisu.  Zaproszeni goście specjalni: Łukasz Kawęcki – Optizen Labs, Jarosław Olejarz – SerwisPrawa.pl, Bartłomiej Lozia – Jojo Mobile oraz Wojciech Woziwodzki – Tequila Mobile, przedstawili analizy oraz prognozy rynku aplikacji mobilnych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

JuupStore to innowacyjne rozwiązanie dla wymagających użytkowników telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów. Cechą wyróżniającą serwis JuupStore jest przede wszystkim dostępność dla najbardziej popularnych platform mobilnych oraz polskie opisy wszystkich oferowanych produktów, stworzone przez dedykowaną redakcję. Dla użytkowników przygotowano szeroki asortyment aplikacji, podzielony na przejrzyste kategorie: akcesoria, biznes, edukacja, finanse, informacje, książki, life-style, medycyna, muzyka, akcesoria, nawigacja. W serwisie znajdą też aplikacje w promocyjnych cenach, a nawet darmowe wersje niedostępne w innych sklepach.

Aplikacje oferowane przez JuupStore przygotowane są dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych: Android, iOS, Java, Windows Mobile, Windows Phone, Symbian.

Platforma JuupStore składa się z dwóch segmentów:

  • Gry/Aplikacje/Audiobooki – gdzie można wybierać spośród bezpłatnych i płatnych produktów. Należności można regulować za pomocą jednej, z kilku dogodnych form płatności.
  • Platforma dla deweloperów – która umożliwia zamieszczanie swoich aplikacji. Za pośrednictwem dedykowanego CMS, dostawcy będą decydowali o formie  sprzedaży i sposobie promocji swoich produktów. Dzięki swojej innowacyjności serwis jest przystępnym partnerem biznesowym dla  deweloperów.

Serwis JuupStore przenosi użytkownika w interaktywny świat nowych aplikacji mobilnych, gier, a także nowatorskich rozwiązań dla biznesu. Budując swoją ofertę na wymagającym rynku, serwis stworzył satysfakcjonującą formułę współpracy.

JuupStore wprowadza na polski rynek nowy model biznesowy. Jest pierwszym w Polsce niezależnym serwisem do promocji, dystrybucji
i sprzedaży aplikacji mobilnych na telefony komórkowe, smartfony i tablety. Platforma Juup
Store nie jest związana z żadnym z producentów oprogramowania i jest dostępna dla każdego użytkownika. – mówi Dariusz Adamczyk, Prezes Zarządu TIME4MOBILE

Firma TIME4MOBILE tworząc platformę mobilną szukała rozwiązań, jakich do tej pory brakowało na rynku. Serwis Juupstore powstał w oparciu o opinie partnerów biznesowych TIME4MOBILE, którzy wskazywali rodzaj trudności, jakie najczęściej napotykają, oraz przekazywali informacje zwrotne od swoich klientów.

Głównym problemem przy wprowadzaniu aplikacji mobilnych na rynek jest znikome wsparcie ze strony producentów smartfonów i tabletów oraz sklepów
z aplikacjami, jak również brak możliwości aktywnej promocji produktu. Projekt JuupStore.pl może wspomóc rodzimych twórców aplikacji mobilnych, niezależnych deweloperów w przezwyciężeniu tych trudności. Jest skalowalnym medium zarówno dla firm o bardzo dużych budżetach reklamowych, jak i tych mniej zasobnych - 
Jarosław Olejarz , Prezes Zarządu SerwisPrawa.pl

 

JuupStore to pierwszy w Polsce, dostępny w polskiej wersji językowej, niezależny serwis do promocji, dystrybucji i sprzedaży aplikacji mobilnych na telefony komórkowe, smartfony i tablety.  Należy do Time4Mobile Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jest dostępny pod adresem www.juupstore.pl oraz m.juupstore.pl.

 

dadamczyk@time4mobi.pl

 

 

 

Katarzyna Łankiewicz

Account Executive

Agencja 21

Tel. +48 792 937 692

e-mail: Katarzyna.lankiewicz@agencja21.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »