Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Już od dziś, pełne emocji pudełka prezentowe Wonderbox w Traffic Club w Warszawie.

Wonderbox Pologne, to filia francuskiej firmy Multipass – Wonderbox, która od grudnia 2007 roku podbija polski rynek prezentów. Zgodnie z zapowiedzią firmy, ekspansja sieci sprzedaży pełnego emocji i zaskakujących niespodzianek pudełka prezentowego Wonderbox, trwa.

Już od dziś, jedyny w swoim rodzaju i nowatorski prezent można kupić w Traffic Club w Warszawie. W sprzedaży dostępny jest cały asortyment magicznych pudełek prezentowych Wonderbox. Znajdziecie go Państwo w strefie sprzedaży przy kasach oraz niedalekim sąsiedztwie. Wkrótce pudełka prezentowe Wonderbox dostępne będą również w Trafiic Club we Wrocławiu.

-„Pudełka prezentowe Wonderbox, to pierwszy tego typu produkt w Polsce. To nie tylko ręcznie wykonane, eleganckie pudełko pełne niezapomnianych przeżyć ale przede wszystkim to, co zaskoczy najbardziej, a mianowicie wolność wyboru, jaką dajemy obdarowanej osobie. Nasz produkt nadaje się idealnie dla pań, jak i panów. Szeroki wybór usług oraz wiele wyjątkowych propozycji sprawi, że każda osoba niezależnie od wieku, zainteresowań i upodobań znajdzie coś dla siebie z pośród czterech kategorii tematycznych Wonderboxów: ADRENALINA, URODA, KOLACJA DLA DWOJGA, MULTIBOX. Nasza oferta, to ponad 900 niezapomnianych wrażeń i atrakcji realizowanych w ściśle wyselekcjonowanych miejscach. Z myślą o Państwu rozwijamy sieć sprzedaży, aby spełniać marzenia i dawać radość” - mówi Beata Marciniak Product & Communication Manager z  firmy Wonderbox  Pologne.

Idea Wonderbox (pudełka prezentowego) powstała z prostej myśli: coraz trudniej jest ofiarować prezent, który sprawiłby obdarowanym ogromną przyjemność i niezapomniane przeżycia. Wonderbox, to eleganckie pudełko, zawierające katalog z zaprezentowanymi atrakcjami do samodzielnego wyboru przez osobę obdarowaną, a także bon podarunkowy wymienialny na jedną z nich.  

A jak działa Wonderbox? To proste. Obdarowana osoba sama decyduje, jaki prezent wybierze z katalogu, na który będzie miała długi termin realizacji. Po dokonaniu selekcji i wyborze niespodzianki z katalogu wystarczy już tylko, że osoba obdarowana Wonderbox’em sama zadzwoni do usługodawcy, umówi się i wybierze najdogodniejszy dla siebie termin jej realizacji. Rozliczenie następuje poprzez bon WonderPass znajdujący się w każdym pudełku Wonderbox bez żadnych dodatkowych kosztów. Atutem Wonderbox jest to, że  daje on wolność i swoboda wyboru, a to przecież cenimy najbardziej.

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia a Wonderbox, to nie tylko doskonały prezent dla naszych najbliższych ale również bardzo ciekawy pomysł ma upominki dla naszych pracowników i karnetów w biznesie.

Pudełka prezentowe Wonderbox w zmienionym layoucie, nowych opakowaniach i rozszerzonej ofercie można zrealizować już nie tylko w Warszawie i okolicach, ale też Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach (regionie Śląska), Mazurach, Szczecinie i innych. Pełną listę kategorii Wonderbox’ów, miejsc i miast znajdziemy na www.wonderbox.com.pl . Zgodnie z potrzebami naszych Klientów pudełka Wonderbox mogą zostać spersonalizowane i opatrzone logo klienta.  opie Środkowo-Wschodniej, oryginalne i gotowe rozwiązanie: tematyczne Wonderbox w formie eleganckiego pudełka, zawierającego piękny katalog z zaprezentowanymi atrakcjami i bon podarunkowy wymienialny na jedną z nich. Dostępne kategorie Wonderbox, to: Adrenalina Kolacja,  Uroda, i Multibox.

Wonderbox, jedyny taki prezent! I tysiące okazji, by go podarować!
"Luksus w dzisiejszych czasach, to przeżywać a nie posiadać"Szczegółowe informacje na: www.wonderbox.com.pl

Kontakt w sprawie PR:

Agnieszka Sadzikowska: a.sadzikowska@asmediadesign.pl

Małgorzata Stankiewicz: m.stankiewicz@asmediadesign.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.stankiewicz@asmediadesign.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »