Firma » Biznes

Woderbox na Międzynarodowych Dniach Reklamy - RemaDays 2009r.

Woderbox na Międzynarodowych Dniach Reklamy - RemaDays 2009r.
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Wonderbox, to dynamicznie rozwijająca się marka na polskim rynku. Chcąc jak najpełniej zadowolić swoich klientów, poza kontynuacją ekspansji punktów sprzedaży, w tym roku po raz pierwszy zagości na targach RemaDays 2009r.

W dniach 10-12 lutego, w Hali Expo w Warszawie odwiedzający będą mogli zobaczyć i zapoznać się z ofertą Wonderbox. W tym roku na targach zagości największa, jak dotąd liczba 451 wystawców. Jeszcze nigdy w historii Polski żadne spotkanie targowe nie zgromadziło tak dużej liczby wystawców. To już V edycja targów RemaDays, Poprzednie cztery zgromadziły ponad 30 000 zwiedzających.

-„ Tegoroczna edycja targów RemaDays będzie największą z dotychczasowych. Co za tym idzie będzie na pewno bardzo atrakcyjna. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Można nas będzie znaleźć na parterze, niedaleko wejścia głównego na stoisku C8” - mówi Beata Marciniak Product & Communication Manager z  firmy Wonderbox  Pologne.

 

Podczas targów odbędzie się konkurs Gift of the Year 2009 do którego firma Wonderbox zgłosiła swój produkt, a mianowicie pudełko prezentowe ADRENALINA w kategorii: prezent do 150zł.

Idea Wonderbox (pudełka prezentowego) powstała z prostej myśli: coraz trudniej jest ofiarować prezent, który sprawiłby obdarowanym ogromną przyjemność i niezapomniane przeżycia. Wonderbox, to eleganckie pudełko, zawierające katalog z zaprezentowanymi atrakcjami do samodzielnego wyboru przez osobę obdarowaną, a także bon podarunkowy wymienialny na jedną z nich.  

A jak działa Wonderbox? To proste. Obdarowana osoba sama decyduje, jaki prezent wybierze z katalogu, na który będzie miała długi termin realizacji. Po dokonaniu selekcji i wyborze niespodzianki z katalogu wystarczy już tylko, że osoba obdarowana Wonderbox’em sama zadzwoni do usługodawcy, umówi się i wybierze najdogodniejszy dla siebie termin jej realizacji. Rozliczenie następuje poprzez bon WonderPass znajdujący się w każdym pudełku Wonderbox bez żadnych dodatkowych kosztów. Atutem Wonderbox jest to, że  daje on wolność i swobodę wyboru, a to przecież cenimy najbardziej.

Pudełka prezentowe Wonderbox w zmienionym layoucie, nowych opakowaniach i rozszerzonej ofercie można zrealizować już nie tylko w Warszawie i okolicach, ale też Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach (regionie Śląska), Mazurach, Szczecinie i innych. Pełną, stale aktualizowaną listę kategorii Wonderbox’ów, miejsc i miast oraz adresy punktów sprzedaży znajdziemy na stronie www.wonderbox.com.pl. Zgodnie z potrzebami naszych Klientów pudełka Wonderbox mogą zostać spersonalizowane i opatrzone logo klienta.

 

Wonderbox Pologne jest filią francuskiej firmy Multipass - Wonderbox  (www.wonderbox.fr) Idea Wonderbox powstała z prostej myśli: coraz trudniej jest ofiarować prezent, który sprawiłby naprawdę przyjemność. Wonderbox przyjął to wyzwanie proponując, jako pierwsza firma w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, oryginalne i gotowe rozwiązanie: tematyczne Wonderbox w formie eleganckiego pudełka, zawierającego piękny katalog z zaprezentowanymi atrakcjami i bon podarunkowy wymienialny na jedną z nich. Dostępne kategorie Wonderbox, to: Adrenalina Kolacja,  Uroda, i Multibox.

Wonderbox, jedyny taki prezent! I tysiące okazji, by go podarować!
"Luksus w dzisiejszych czasach, to przeżywać a nie posiadać"Szczegółowe informacje na: www.wonderbox.com.pl

Kontakt w sprawie PR:

Agnieszka Sadzikowska: a.sadzikowska@asmediadesign.pl

Małgorzata Stankiewicz: m.stankiewicz@asmediadesign.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.stankiewicz@asmediadesign.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »