Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Już po raz trzeci Totalne remonty Szelągowskiej i Castorama zmienią życie Polaków na lepsze

Już po raz trzeci Totalne remonty Szelągowskiej i Castorama zmienią życie Polaków na lepsze
Zobacz więcej zdjęć »
Dobro powraca, podobnie jak wraca na ekrany telewizorów widzów stacji TVN trzecia odsłona programu realizowanego z Castoramą – „Totalne remonty Szelągowskiej”. W tym sezonie na widzów czeka moc wzruszeń, a przed ekipą Doroty zostaną postawione zupełnie nowe wyzwania.

W myśl idei dobro powraca, znana projektantka wnętrz, Dorota Szelągowska, odpowiada na potrzeby Polaków i diametralnie zmienia oblicze ich domów. Między innymi we współpracy z Castoramą, liderem branży home improvement (polepszania warunków mieszkaniowych) przeprowadza całkowite zmiany domowej przestrzeni. Zaproszona przez rodzinę lub przyjaciół bohaterów odcinka podróżuje razem ze swoją ekipą po Polsce i wykonuje totalny remont, tym samym odmieniając jakość i standard życia mieszkańców. Całość dopełnia ogromna dawka pozytywnych emocji, przyjaźni i dobra. Program jest emitowany w stacji TVN.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

- W Castoramie przyświeca nam idea, że każdy powinien mieć przestrzeń, w której czuje się dobrze. Dlatego też od wielu lat wspieramy Polaków w przeprowadzaniu mniejszych i większych domowych metamorfoz oraz dostosowywaniu wnętrz mieszkań i domów do indywidualnych potrzeb. W programie wspólnie z Dorotą Szelągowską możemy robić to samo, totalnie odmieniając nie tylko wnętrza, ale i życie bohaterów. Poprzednie edycje są tego najlepszym przykładem. Wszyscy mogliśmy zobaczyć, jak bardzo może zmienić się nasze życie dzięki zmianie warunków mieszkaniowych. Dlatego niezmiernie cieszymy się, że wraz ze startem trzeciego sezonu możemy kontynuować tę misję i inspirować widzów do dalszych zmian na lepsze – podkreślił Beniamin Schön, Dyrektor ds. Klienta i Digitalu w Castorama Polska.

 

To, co odróżnia Totalne remonty od innych tego typu formatów, to sposób zgłaszania uczestników odcinków oraz skala czynionego dobra. Twórcy programu obrali sobie za cel zachęcenie innych do pomagania sobie nawzajem, udowadniając tym samym, że dobro, które bohaterowie programu szerzyli przez całe życie, w końcu do nich powróciło. W tym programie to o przyjaciele i rodzina uczestników zgłaszają potrzebujących pomocy bliskich, a dla zgłoszonych osób remont jest niezwykłą niespodzianką. W każdym z odcinków Totalnych remontów pełno jest chwil wzruszenia, niespodziewanych zwrotów akcji oraz pięknych ludzkich historii. 

 

W trzeciej serii ekipa Doroty odwiedzi m.in. Wojciechów koło Lublina, Katowice, Szramowo, Łódź, Kobyłkę, Kraków i będzie remontować zarówno mieszkania, jak i całe domy. Program jest pełen pozytywnej energii, która mimo ogromnego tempa pracy oraz zmęczenia, dodaje ekipie siły do działania, a telewidzom przywracają wiarę w ludzi.

 

W dopasowaniu przestrzeni do potrzeb mieszkańców projektantkę wspierała Castorama, zapewniając kompleksowe rozwiązania zarówno do wykończenia, jak i aranżacji wnętrz. Ekipa korzystała m.in. z produktów marki Erbauer, Magnusson oraz ubrań marki Site. Premierowe odcinki programu "Totalne remonty Szelągowskiej" można zobaczyć na antenie TVN w każdy poniedziałek o godzinie 21.30. Powtórki programu są emitowane w każdą niedzielę o godzinie 17.00 w TVN oraz w piątki o godzinie 22.00 w HGTV.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR
http://agencjapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »