Technologie » Internet

Kafito.pl w językach świata

Kafito.pl w językach świata
Zobacz więcej zdjęć »
Statystyki oglądalności katalogu Kafito.pl wskazują, że 90 proc. odwiedzających użytkowników pochodzi z Polski, natomiast pozostałe 10 proc. to goście z zagranicy. Chcąc ułatwić obcokrajowcom korzystanie z katalogu w serwisie pojawiła się nowa, interesująca opcja!

Obecnie każdy użytkownik może wybrać jeden z 34 języków, w którym chce oglądać stronę Kafito.pl. Wszystkie treści zawarte w serwisie wraz z wpisami katalogowymi zostają natychmiast przetłumaczone na wybrany język, dzięki czemu użytkownik może swobodnie poruszać się po katalogu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

To nie koniec niespodzianek: - Użytkownik po przejrzeniu treści katalogu może przejść na stronę internetową danej firmy, która również wyświetli mu się w wybranym przez siebie języku! Dzięki temu nie tylko katalog, ale również każda strona www, której wpis został w nim umieszczony, może być swobodnie przeglądana i zrozumiana przez użytkowników z całego świata - mówi Sławomir Połomski, administrator systemu.

Wprowadzone unowocześnienia przyniosą niewymierne korzyści dla firm bezpłatnie reklamujących się w serwisie Kafito.pl. Bardzo często gośćmi polskich stron katalogowych są zagraniczne podmioty poszukujące informacji o naszych firmach, produktach i usługach, nierzadko też partnerów do współpracy na polskim rynku. Dostępność serwisu w ich rodzimym języku znacznie ułatwi zapoznanie się z ofertą danej firmy oraz nawiązanie kontaktu.

W przeciągu najbliższych dni możliwość tłumaczenia treści pojawi się również w CentrumPR.pl oraz na forum wielotematycznym eGadki.pl. Tymczasem działanie nowej funkcji można wypróbować na www.kafito.pl, w którym zastosowano już system automatycznego tłumaczenia Google.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (1)

  • magica
    magica 2008-12-19 14:10:37

    wow! niesamowite to tłumaczenie! :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »