Rozrywka i wypoczynek » Sport

Kalendarz Adwentowy, czyli sportowy Adwent w stylu ESPN Classic

Kalendarz Adwentowy, czyli sportowy Adwent w stylu ESPN Classic
Zobacz więcej zdjęć »
Przez cały rok 2009, eksperci ESPN sumiennie zbierali pełne akcji materiały archiwalne, aby stworzyć ostateczną listę „Top 10” wydarzeń z najróżniejszych dyscyplin sportu.

Wynik ich obserwacji będzie można zobaczyć już w tym miesiącu! Przygotuj się więc na najlepszą „10” pojedynków bokserskich, meczów piłkarskich, starć rugby i krykieta, jakie telewizja kiedykolwiek transmitowała.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nie oczekuj od nas prezentu ani czekoladek! To co mamy to gratka dla każdego fana sportu. W każdy grudniowy wieczór zapewnimy Wam prawdziwą ucztę, przy której każdy pożywi się swoją ulubioną „strawą”. Zobaczymy między innymi najpiękniejsze bramki Premiere League, niezapomniane mecze z Wimbledonu Rogera Federera i Bjorna Borga czy „Thrilla in Manila” dla fanów boksu.

Zapraszamy od 3 do 24 grudnia, godz. 19:30

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »