Technologie » Komputery

Kamery Lumens PTZ - nieograniczone możliwości w przystępnej cenie

Kamery Lumens PTZ - nieograniczone możliwości w przystępnej cenie
Zobacz więcej zdjęć »
Kamery PTZ są wykorzystywane do nagrywania wykładów i prezentacji oraz transmisji na żywo. Sprawdzają się doskonale także podczas wideokonferencji.

W zależności od używanego sprzętu  czy oprogramowania można nagrywać w celu utrwalenia, ale i  przesyłania obrazu w czasie rzeczywistym do innej sali czy do Internetu. To bardzo przydatna funkcjonalność wykorzystywana podczas konferencji. Uniwersalne kamery PTZ Lumens oferują rozdzielczość Full HD oraz zaawansowane narzędzia korekcji obrazu. Można zdalnie sterować obrotem oraz kątem nachylenia uzyskując obraz znakomitej jakości nawet w przypadku znacznych różnic oświetlenia sali.

 

Kamera Lumens VC-B20DU wyposażona w profesjonalny przetwornik 1/2,8 cala dostarcza obraz w rozdzielczości Full HD 1080p60. Oferuje 5-krotny zoom i  umożliwia szeroki kąt widzenia w poziomie (70°). Parametry te sprawiają że znakomicie sprawdza się podczas przeprowadzania wideokonferencji czy szkoleń. Oferuje ustawienia balansu bieli i tryb ekspozycji zapewniający wyraźny obraz nawet w słabym świetle. Operacje PTZ są szybkie, ciche i precyzyjne.  Można zaprogramować, aż do 128 ustawień – predefiniowanych trybów - co jest pomocne przy zdalnym sterowaniu. Kamera w ułamku sekundy przyjmie wcześniej zaprogramowane pozycje. VC-B20DU idealnie nadaje się do nagrywania wykładów i wideokonferencji. Lumens VC-B20DU posiada w komplecie przejściówkę USB 3.0 Plug & Play, zgodne z Windows, Linux, Mac OSX. Lumens VC-B20DU jest dostępna w cenie 6 399 zł brutto.

 

Kamera PTZ Lumens VC-G30SU  oferuje 15-krotny zoom optyczny i 12x zoom cyfrowy. Mechanizm PTZ umożliwia precyzyjne pozycjonowanie kamery VC-G30SU bez generowania jakichkolwiek zakłóceń, a szeroki kąt widzenia zapewnia panoramiczny obraz (zakresu ruchu w poziomie: -170 ° do + 170 °, uchylne do 90 ° w górę, w dół do -30 °). Wyposażona w interfejsy:3G-SDI, DVI, component i C-Video pozwala na przesyłanie jednocześnie obrazów przez te 4 złącza wideo w najlepszej jakości. W zestawie znajduje się również przejściówka do USB3.0 pozwalająca na podłączenie kamery do komputera czyniąc z niej doskonałe narzędzie do wideokonferencji z użyciem oprogramowania. Zdalne sterowanie kamerą jest obsługiwane przez port RS-232/422, a dzięki funkcji odwracania obrazu kamera VC-G30SU może być montowana również na suficie. Podobnie jak w przypadku Lumens VC-B20DU można zaprogramować, aż do 128 ustawień – predefiniowanych trybów - co jest pomocne przy zdalnym sterowaniu. Kamera PTZ Lumens VC-G30SU  jest dostępna w cenie 11 749 zł brutto.

 

 

ViDiS SA (www.vidis.pl) jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego, reprezentującym w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), ASK Proxima (projektory); Avtek (ekrany projekcyjne, monitory i tablice interaktywne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Aqualite (monitory pogodoodporne), Casio (projektory Laser&Led), CTOUCH (monitory interaktywne oraz akcesoria), EVOKO (system rezerwacji sali konferencyjnych oraz zestawy do audiokonferencji), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), LUMENS (wizualizery i kamery PTZ), Kensington (akcesoria komputerowe), Neets (systemy sterowania salami konferencyjnymi)  NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PHILIPS (monitory 3D bez okularów, monitory do ścian wideo –bezszwowe; monitory dotykowe; kioski, totemy i stoły), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), Quartet (produkty konferencyjne,) QOMO (monitory i tablice interaktywne, systemy do testów), Rexel (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów), RM Easiteach (oprogramowanie do monitorów i tablic interaktywnych), Safescan (liczarki monet i banknotów oraz testery, systemy ewidencji czasu pracy), SentrySafe (sejfy i kasety),  SMS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego), Smart Metals (uchwyty i statywy do monitorów wielkoformatowych), SpinetiX (Digital Signage), VISION (systemy instalacyjne Techconnect), ViewSonic (projektory, monitory), VIVITEK (projektory i rozwiązania bezprzewodowe).

 

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole.pl, www.multimediawprzedszkolu.pl i www.czasnabiuro.pl

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów AVer, ASK Proxima, Vivitek, Qomo, Lumens, ACCO, Avtek, Casio.

W latach 2006-2008 firma uzyskała 400% wzrost przychodów, a w 2009 roku zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju, za co została uhonorowana w grudniu 2009 roku tytułem „Gazela Biznesu 2009” przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu. W latach 2007 – 2009 firma osiągnęła wzrost przychodów rzędu 196%, zajmując w 2009r. 47 miejsce w województwie dolnośląskim i 462 w skali kraju i ponownie otrzymała tytuł „Gazela Biznesu 2010”.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

- Gepard Biznesu 2011, 2012 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

- Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

- Gazela Biznesu 2011, 2012 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

 

Dnia 11.10.2010 ViDiS SA zadebiutował na rynku NewConnect.

 

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.pl

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »