Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Kąpiele głęboko oczyszczające w Biowitalnym SPA

Kąpiele głęboko oczyszczające w Biowitalnym SPA
Zobacz więcej zdjęć »
W najlepszym holistycznym hotelu SPA w Polsce - mazowieckim kompleksie Manor House SPA -wprowadzono nowe kąpiele, które oczyszczają organizm z metali ciężkich, substancji szkodliwych, pasożytów, grzybów i innych różnych patogenów.

Głęboko oczyszczające kąpiele, które są już dostępne w Gabinetach Bioodnowy hotelu Manor House SPA, sprzyjają usuwaniu z organizmu metali ciężkich (ołowiu, arsenu, rtęci, grafenu), substancji toksycznych, grzybów, pasożytów, plazmodiów, promieniowania, pestycydów, a także substancji szkodliwych zawartych w lekach. Do kąpieli w wodzie Grandera użyta jest specjalna mieszanka minerałów i elektrolitów, uznanych przez medycynę konwencjonalną i naturalną, która zawiera m.in.: sól epson, glinkę zieloną, bentonit, sodę oczyszczoną, boraks i triosiarczan sodu. Wkład do kąpieli ma ponad kilogram, wszystkie składniki są rozpuszczalne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dobór składników nie jest przypadkowy. Na przykład popularna w kuchni, soda jest używana m. in. przez armię USA jako środek chroniący nerki w przypadku skażenia radioaktywnego, węglowodór sodu neutralizuje bowiem jony uranylowe. Lekarze zalecają sodę w trakcie radioterapii u pacjentów z nowotworami, ponieważ pomaga ona zneutralizować skutki naświetlania promieniami RT. Według specjalistów zajmujących się radioaktywnymi izotopami, kąpiele lub płukanki sodowe łączone z solą morską oraz glinką jadalną wzmacniają proces usuwania radiacji z ciała. Również boraks eliminuje skutki promieniowania elektromagnetycznego i radioaktywnego, a glinka lecznicza (glinka zielona lub jasnoszara wapniowa glinka bentonite, która jest otrzymywana z popiołu wulkanicznego) ma silne właściwości detoksykacyjne i przeciwbakteryjne, absorbuje radioaktywne jony i usuwa je z ciała, wygładza też skórę, łagodzi podrażnienia i trądzik, przyspiesza gojenie się ran,  pomaga uśmierzyć różnego rodzaju bóle i zmniejszyć obrzęk. Z kolei triosiarczan sodu - przeciwutleniacz, środek grzybobójczy i chelator metali ciężkich - ma wiele zastosowań przy usuwaniu toksycznych substancji z organizmu i jest stosowany przy zakażeniach grzybiczych.

- Składniki kąpieli mają działanie detoksykujące w przypadku promieniowania, sprawdzają się także przy oczyszczaniu organizmu ze szkodliwych substancji absorbowanych podczas oddychania zanieczyszczonym powietrzem, spożywania jedzenia obciążonego metalami ciężkimi czy ubocznych skutków leków. Mieszankę dodajemy do pustej wanny, którą dopełniamy wodą o możliwie najwyższej  temperaturze. W kąpieli pozostajemy 30-40 minut. – mówi Małgorzata Przydacka, Szefowa SPA w hotelu Manor House.

Kąpiel ta jest rekomendowana przez naukowców i praktyków, m.in. amerykańską doktor Kery Madej i siostrę Nadzieję w „Praktycznym poradniku w sytuacjach ekstremalnych”.

W Biowitalnym SPA hotelu Manor House można skorzystać także z innych kąpieli, które zwiększają witalność i ogólną odporność organizmu, mobilizują jego naturalne siły do zwalczania różnych schorzeń i dolegliwości, pobudzają układ krążenia i metabolizm umożliwiając oczyszczanie ze zbędnych produktów przemiany materii. W ramach Pokojowego Programu SPA można skorzystać z kąpieli mineralnych, relaksacyjno-pielęgnacyjnych, np.  w kruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą i soli himalajskiej. Godne polecenia są oczyszczająco-regenerujące kąpiele żywiczne i lecznice kąpiele ofuro, podczas których ciśnienie hydrostatyczne wysokiego słupa wody korzystnie wpływa na cały organizm. Według Japończyków rytuał kąpieli w głębokich wannach (kąpiel bierze się w pozycji siedzącej) oczyszcza ciało i duszę. Jako że Manor House SPA jest hotelem dla dorosłych, stworzono tu autorski projekt wanny Duo Ofuro, która łączy przyjemność kąpieli i jej prozdrowotne działanie z romantycznym czasem we dwoje.  

Ponadto w całym kompleksie jest stosowana strukturalna woda, ożywiona metodami Grandera i dr. Keshego, co pozwala na korzystanie z dobroczynnego wpływu hydroterapii podczas kąpieli w bezchlorowym basenie i Łaźniach Rzymskich. Woda Grandera - ceniona również ze względu na walory smakowe – jest stosowana także w hotelowej restauracji, na jej bazie powstają potrawy i ciepłe napoje, jest też serwowana do picia.

Więcej na ten temat: www.manorhouse.pl

Zastrzeżenie: Treści zamieszczane tutaj służą do celów informacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów leczenia różnych chorób i nie mogą zastąpić opinii lekarza. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia powinny być w pierwszej kolejności konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest naszym celem udzielanie medycznych porad, ani zalecanie terapii typu kąpiele głęboko oczyszczające, zamiast lub obok przepisanych przez lekarza medykamentów. Nie bierzemy odpowiedzialności za osoby, które decydują się spróbować terapii z wykorzystaniem tej technologii. Decyzję podejmują na własne ryzyko i odpowiedzialność.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Manor House SPA
http://www.manorhouse.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »