Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Karnawałowa nauka tańca

Karnawałowa nauka tańca
Zobacz więcej zdjęć »
W karnawale nie liczy się tylko staranny makijaż czy zjawiskowa sukienka, aby zostać królem czy królową balu należy także posiadać pewne umiejętności taneczne. Dlatego szkoły tańca nie czekają do hucznych zazwyczaj ostatków i już po Sylwestrowej Nocy zapraszają na specjalne karnawałowe kursy tańca.

Karnawał to czas szaleństwa i niekończącej się zabawy. Ten niezwykle radosny okres w roku większości kojarzy się z paradami w Rio de Janeiro, barwnymi balami maskowymi w romantycznej Wenecji i popularnymi w Polsce ostatkami, a najważniejszym elementem tych wszystkich zabaw jest niewątpliwie taniec.

Od lat w tym czasie niezmienną popularnością cieszą się tańce towarzyskie, a w szczególności ogniste rytmy latynoamerykańskie takie jak: samba, cha cha, rumba czy jive.

- Karnawał to z pewnością najlepszy czas na naukę tańca, dlatego jak co roku organizujemy specjalne intensywne kursy, które pozwolą zabłysnąć na parkiecie jeszcze w trakcie zimowych imprez. Zachęcamy do nauki zmysłowych tańców latynoamerykańskich – gorąca atmosfera na parkiecie pozwala tancerzom choć na chwilę zapomnieć o ujemnych temperaturach na zewnątrz. Tym, którzy chcą zaskoczyć znajomych proponujemy natomiast naukę kroków indyjskiego tańca Bollywood czy niezwykle energetycznego Dancehall.– mówi Pani Marta Nemś, manager krakowskiego Centrum Tańca Ananday.

Nie wszyscy w czasie karnawału mają szansę pojechać do Rio de Janeiro. Lokalne kluby i dyskoteki też organizują zabawy karnawałowe, a dzięki szkołom tańca każdy może tam zostać królem lub królową parkietu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katal

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »