Gospodarka » Żywność

Karta lunchowa spełni oczekiwania pracowników

Dofinansowanie do posiłków to ulubiony benefit pracowników – wynika z badania IPSOS przeprowadzonego na zlecenie Edenred. Jak spełnić oczekiwania zespołu?

 

Świadczenia pozapłacowe są normą w większości firm. Pakiety medyczne czy karnety sportowe straciły w ostatnim czasie na atrakcyjności w oczach pracowników. Zyskuje natomiast dofinansowanie do posiłków. Dlatego też coraz więcej firm wybiera właśnie ten motywator, a pracownicy potwierdzają, że daje im on największą satysfakcję.

 

Wdrożenie jak bułka z masłem

Wyborem w pełni spełniającym oczekiwania pracowników będzie karta lunchowa firmy Edenred, lidera świadczeń pozapłacowym na polskim rynku. Jej wdrożenie w każdym przedsiębiorstwie przebiega bezproblemowo. Nie ma tu bowiem mowy o żadnych skomplikowanych procedurach czy potrzebie administrowania systemem. Karta przedpłacona raz wydana pracownikowi może być zasilana dowolną kwotą wielokrotnie, według uznania pracodawcy. Szef jedynie decyduje ilu pracowników takie świadczenie otrzyma i na jaką kwotę dofinansowania w ramach karty każda z osób może liczyć.

Taki sposób obsługi kart to oszczędność czasu dla działów HR czy księgowych, a także pieniędzy, bo nie ma potrzeby wdrażania specjalnych czy dodatkowych systemów i angażowania dodatkowych osób do obsługi kart lunchowych.

 

A korzystanie jak wisienka na torcie

Pracownik, który otrzyma od szefa kartę lunchową może już tylko cieszyć się z korzyści, jakie ona daje.To pracownik decyduje o czasie, miejscu i rodzaju posiłku, który sfinansuje środkami z karty, którą otrzymał od pracodawcy. Może wybrać się do ulubionej restauracji czy zamówić jedzenie na wynos. Co istotne kartą lunchową zapłaci również przez internet, jeśli zamówi posiłek za pośrednictwem takiego portalu. To oznacza, że każdego dnia pracownik może jeść ulubione danie, zgodnie ze swoimi upodobaniami czy stosowaną dietą. Taka forma realizacji benefitu od szefa sprawia radość zatrudnionym i przekłada się na wzrost ich motywacji do pracy.

 

Więcej na kartylunch.edenred.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

edenred polska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »