Technologie » Komputery

Kaspersky Internet Security wygrywa w CHIP-ie

Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, informuje o zwycięstwie w magazynie CHIP. W teście pakietów bezpieczeństwa opublikowanym w lutowym numerze (2/2008) polskiej edycji magazynu, program Kaspersky Internet Security 7.0 zajął pierwsze miejsce.

Test został przeprowadzony na zlecenie CHIP-a przez profesjonalną, niezależną organizację zajmującą się tematyką bezpieczeństwa IT: AV-Test (www.av-test.org).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

CHIP we współpracy z laboratorium AV-Test przetestował skuteczność, wydajność i obsługę poszczególnych pakietów bezpieczeństwa. Celem testów było m.in. sprawdzenie, czy aktywne wirusy i trojany są wykrywane i całkowicie neutralizowane. Skanery antywirusowe testowanych rozwiązań musiały zademonstrować umiejętność wykrywania zagrożeń, które zostały zmodyfikowane za pomocą aplikacji pakującej pliki wykonywalne.

Program Kaspersky Internet Security 7.0 uzyskał wynik 77 punktów (na 100) w kategorii "Bezpieczeństwo" i 80 (na 100) w kategorii "Wydajność", co pozwoliło mu na zajęcie pierwszego miejsca w teście. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »