Technologie » Internet

Kaspersky Internet Security wyróżniony przez PC World Komputer

Kaspersky Internet Security wyróżniony przez PC World Komputer
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o wyróżnieniu przez popularny polski magazyn PC World Komputer programu Kaspersky Internet Security. Produkt otrzymał wyróżnienie "Wybór Redakcji".

W marcowym numerze magazynu (Nr 3/2008) opublikowano zestawienie zapór sieciowych. Redakcja PC World Komputera omówiła szereg aplikacji typu "Internet Security" oraz firewalli, łącznie z Zaporą systemu Windows wbudowaną w system operacyjny Windows Vista. Kaspersky Internet Security został uhonorowany wyróżnieniem "Wybór Redakcji".

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

"Pakiet ten jest pierwszą w naszym zestawieniu aplikacją, która spełnia cztery podstawowe założenia: komunikuje się z użytkownikiem po polsku, nie epatuje technicznymi sformułowaniami i nie blokuje np. kopiowania plików w sieci lokalnej", pisze o programie Kaspersky Internet Security Łukasz Bigo z redakcji PC World Komputera. "Bardzo dobre wrażenie robią zintegrowane moduły zabezpieczające (ochrona poczty, WWW, prywatności, antyspam)."

Więcej informacji o programie Kaspersky Internet SecurityRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »