Technologie » Komputery

Kaspersky Lab 6. rok z rzędu uzyskał tytuł lidera w raporcie Gartnera

Kaspersky Lab znalazł się w gronie liderów w raporcie Gartnera Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms na rok 2017. Ocenę oparto na kryteriach „kompletność wizji” i „zdolność realizacji”. Już szósty rok z rzędu firma uplasowała się wśród liderów według tej szanowanej organizacji.

Zgodnie z raportem Kaspersky Lab nieustannie wprowadza innowacje od wewnątrz, a nie w drodze przejęć, dzięki czemu posiada dobrze zintegrowane portfolio produktów. Raport wskazuje również, że zespół zajmujący się badaniami nad szkodliwym oprogramowaniem cieszy się zasłużoną reputacją szybkiego i dokładnego wykrywania szkodliwego oprogramowania. Jako jedną z mocnych stron firmy raport wskazuje platformę systemów uczących się Kaspersky Anti Targeted Attack (KATA), która zapewnia ochronę przed zaawansowanymi zagrożeniami z możliwością uruchamiania obiektu w bezpiecznym środowisku (tzw. sandbox).     

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nikita Szwecow, dyrektor ds. technologii w Kaspersky Lab, powiedział: Bycie liderem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa wymaga nieustannych innowacji. Producenci w tej branży muszą wyprzedzać nowe techniki cyberprzestępcze, a jednocześnie uwzględniać ciągle rozwijający się krajobraz infrastruktury IT. W tym roku Kaspersky Lab obchodzi dwudziestą rocznicę doskonałości technicznej na przestrzeni tego czasu opracowaliśmy i wdrożyliśmy różne podejścia do cyberbezpieczeństwa. Od szybkich aktualizacji naszych produktów po opartą na chmurze analizę danych dot. bezpieczeństwa, a teraz zaawansowane algorytmy systemów uczących się to są nasze osiągnięcia, które zostały potwierdzone w niezależnych testach, przez uznanych analityków i zadowolonych klientów.

Raport Gartner Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms, opracowany przez Erica Ouelleta, Iana McShane’a oraz Avivaha Litana 30 stycznia 2017 r., jest dostępny na stronie https://www.gartner.com/doc/reprints?id=1-3N82LG5&ct=161205&st=sb.

Gartner nie popiera żadnych producentów, produktów czy usług przedstawianych w swoich publikacjach badawczych ani nie doradza użytkownikom, aby wybierali technologie tylko tych producentów, którzy otrzymali najwyższe oceny. Publikacje badawcze przedstawiają opinie organizacji i nie należy ich interpretować jako stwierdzeń stanu faktycznego. Gartner nie udziela żadnych gwarancji, wyraźnych ani dorozumianych, odnośnie tego badania, w tym gwarancji przydatności handlowej lub użyteczności do określonego celu.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »