Technologie » Komputery

Kaspersky Lab na Konferencji RSA

Kaspersky Lab na Konferencji RSA
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, zaprasza wszystkich do odwiedzenia swojego stanowiska nr 1145 podczas Konferencji RSA 2010, która odbędzie się w dniach 2-4 marca 2010 r. w San Francisco w Kalifornii.

Dla specjalistów z branży bezpieczeństwa IT coroczna Konferencja RSA w Stanach Zjednoczonych to najlepsza okazja, aby dowiedzieć się o nowych trendach, narzędziach i technikach przeznaczonych do ochrony przedsiębiorstw oraz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przy stoisku firmowym Kaspersky Lab poprowadzi "Threatpost Live", dyskusję na żywo, w której będą uczestniczyli redaktorzy Threatpost - Ryan Naraine i Dennis Fisher. Każdego dnia o godz. 14.00 Ryan i Dennis zaprezentują swoje prognozy dotyczące branży bezpieczeństwa IT w 2010 roku.

Kaspersky Lab przygotował również wiele prezentacji (które będą odbywały się codziennie, co pół godziny między 11:00 i 16:00) dotyczących zapobiegania cyfrowym zanieczyszczeniom w miejscu pracy. Autorzy prezentacji przyjrzą się zalewowi zagrożeń, z jakim firmy borykają się każdego dnia, oraz przedstawią najlepszy sposób na zwalczanie tych zagrożeń i zapewnienie bezpieczeństwa w całej sieci.

Ponadto, starszy analityk wirusów w Kaspersky Lab - Roel Schouwenberg - dołączy do panelu ekspertów organizacji AMTSO, który będzie poświęcony dyskusji nad obecnymi metodologiami testów antywirusowych podczas prezentacji zatytułowanej "The Relevance of Anti-Malware Testing" (znaczenie testów antywirusowych). Członkowie panelu przeanalizują testy z wszystkich perspektyw, przedstawiając możliwie najpełniejszy obraz tego zagadnienia. Pozostali członkowie panelu to: Neil Rubenking, PC Magazine; Andreas Marx, AV-Test; Righard Zwienenberg, Norman; oraz moderator Larry Bridwell, AVG. Dyskusja panelowa odbędzie się 2 marca, o godz. 15:40 w sali Orange Room 301.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »