Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Kaspersky Lab na targach IFA 2013

Kaspersky Lab bierze udział w targach IFA, czołowym na świecie wydarzeniu poświęconym elektronice użytkowej, które odbywają się w Berlinie w dniach 6-11 września 2013 r.

Na swoim stoisku (nr 123 w hali 17) Kaspersky Lab zaprezentuje inteligentne rozwiązania bezpieczeństwa chroniące tożsamość cyfrową użytkowników i sieci domowe.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na targach Kaspersky Lab zaprezentuje najnowszą wersję swojego flagowego produktu dla użytkowników domowych – Kaspersky Internet Security 2014. Rozwiązanie to oferuje ochronę w czasie rzeczywistym przed wszelkimi zagrożeniami internetowymi podczas przeglądania stron WWW, robienia zakupów online, korzystania z bankowości elektronicznej, pracy, zabawy i udzielania się na portalach społecznościowych. Osoby odwiedzające stoisko Kaspersky Lab będą mogły także zapoznać się z nowymi produktami firmy dla innych platform: Kaspersky Internet Security for Android oraz Kaspersky Internet Security for Mac. Nowe rozwiązanie dla komputerów Mac zostanie zaprezentowane przy współpracy z mStore – największym niemieckim dystrybutorem sprzętu firmy Apple.

 

Wiele platform, które potrzebują ochrony

 

Smartfony, tablety, PC-ty, Maki czy inteligentne telewizory – na wszystkich tych urządzeniach użytkownicy mogą się obecnie natknąć na działalność cyberprzestępców. Cyfrowa tożsamość to coś więcej niż profil w portalu społecznościowym – użytkownicy przechowują ogromne ilości danych osobistych na tabletach, smartfonach i innych platformach. Eksperci z Kaspersky Lab są gotowi, by odpowiedzieć na wszelkie pytania związane ze współczesnymi zagrożeniami internetowymi i udzielić porad, jak chronić sprzęt oraz dane w ciągle rozwijającym się środowisku cyfrowym.

 

Porady dotyczące bezpieczeństwa – bezpośrednio od ekspertów

 

Kaspersky Lab zaprasza do swojego stoiska (numer 123 w hali 17) wszystkie osoby zwiedzające targi IFA. Firma przeprowadzi szereg interaktywnych demonstracji, które pozwolą zwiedzającym zapoznać się z mechanizmami kradzieży i manipulacji tożsamością w internecie. Specjaliści z Kaspersky Lab będą udzielali osobistych porad w sesjach „Poznaj eksperta”. W ramach przedsięwzięcia „School at IFA” eksperci z mStore i Kaspersky Lab przeprowadzą wykłady dla studentów na temat bezpieczeństwa smartfonów i udzielą porad, jak chronić urządzenia mobilne (9-11 września, godz. 12:15 – 13:00). Na stoisku 102f w hali 7.2A żądni wrażeń zwiedzający będą mogli spróbować swoich sił w walce z wirusami, trojanami i robakami w grze „Uderz wirusa”.

 

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

 

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »