Firma » Biznes

Kaspersky Lab Polska organizuje XII Konferencję Partnerów

Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań do ochrony danych, zorganizował XII Konferencję Partnerów. Wydarzenie odbyło się 23 listopada 2013 r. w Toruniu.

Organizując konferencję, firma Kaspersky Lab Polska skupiła się na pracy oraz na merytorycznych rozmowach. Z tego powodu na imprezę zaproszono wyróżniających się Partnerów, którzy mieli możliwość uczestniczenia w otwartej dyskusji poświęconej warunkom współpracy i sprzedaży produktów Kaspersky Lab.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Podczas konferencji przedstawiciele Kaspersky Lab Polska zaprezentowali podsumowanie działalności firmy w 2013 r. i poinformowali uczestników o najnowszych produktach oraz planowanych premierach biznesowych. Dzięki formule skupiającej się na pracy i dialogu z Partnerami firmie udało się uzyskać wiele cennych informacji od uczestników spotkania, co przełoży się zapewne na stworzenie warunków współpracy, które będą jeszcze bardziej atrakcyjne dla obydwóch stron.

 

Jedna z zaproszonych firm zajmujących się dystrybucją oprogramowania Kaspersky Lab - Miecz Net - została uhonorowana wyróżnieniem za największy wzrost sprzedaży wśród Partnerów rozpoczynających współpracę z Kaspersky Lab Polska.

 

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie
http://www.kaspersky.pl/news.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »