Technologie » Internet

Kaspersky Lab Polska partnerem akcji "Bezpieczniej w sieci"

Kaspersky Lab Polska partnerem akcji "Bezpieczniej w sieci"
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab Polska został partnerem niezależnej akcji "Bezpieczniej w sieci", poświęconej problemom bezpieczeństwa internetowego. Projekt skupia się wokół portalu BezpieczniejwSieci.org - źródła informacji o zagrożeniach w Internecie.

Jednym z elementów akcji jest coroczny raport, badający poziom wiedzy Polaków o bezpieczeństwie internetowym.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Ataki przeprowadzane przez Internet są tak powszechne, że korzystanie z komputera bez odpowiedniej ochrony można porównać do pozostawienia domu z drzwiami otwartymi na oścież. Bardzo cieszy, że aż 60% ankietowanych Internautów uważa programy antywirusowe za niezbędny środek bezpieczeństwa internetowego (źródło: raport BezpieczniejwSieci.org).

"Jestem przekonany, że dzięki poradom i materiałom edukacyjnym zgromadzonym w serwisie BezpieczniejwSieci.org wszyscy Internauci zyskają jeszcze większą świadomość zagrożeń oraz będą gotowi do walki z nimi", mówi Piotr Kupczyk, dyrektor działu prasowego w Kaspersky Lab Polska. "Razem możemy sprawić, że Internet będzie bezpieczniejszy dla wszystkich."

BezpieczniejwSieci.org gromadzi w jednym miejscu porady dotyczące zakupów, pracy i zabawy w Internecie. Treści przygotowano z myślą o wszystkich użytkownikach Internetu, nie tylko tych zaawansowanych.

Na stronie BezpieczniejwSieci.org zamieszczone są także poradniki wideo, które w przystępny sposób tłumaczą zagadnienia związane z bezpieczeństwem online. W sekcji wideo firmę Kaspersky Lab Polska reprezentuje Maciej Ziarek, analityk zagrożeń.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »