Firma » Biznes

Kaspersky Lab Polska wręcza wyróżnienia na XI Konferencji Partnerów

Kaspersky Lab Polska wręcza wyróżnienia na XI Konferencji Partnerów
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań do ochrony danych, wręczył wyróżnienia „Partner Roku” na XI Konferencji Partnerów, która odbyła się 17 listopada 2012 r. w Kazimierzu Dolnym.

Organizując tegoroczną konferencję, firma Kaspersky Lab Polska skupiła się na pracy oraz na merytorycznych rozmowach. Na imprezę zaproszono kluczowych Partnerów z sektora biznesowego, którzy mieli możliwość uczestniczenia w otwartej dyskusji poświęconej warunkom współpracy i sprzedaży produktów Kaspersky Lab. Konferencja odbyła się w hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 
Podczas konferencji przedstawiciele Kaspersky Lab Polska poinformowali uczestników o najnowszych produktach firmy i planowanych premierach biznesowych, a także o nadchodzących zmianach w zasadach współpracy z firmą. Dzięki formule skupiającej się na pracy i dialogu z Partnerami firmie udało się uzyskać wiele cennych informacji od uczestników imprezy, co przełoży się na stworzenie warunków współpracy, które będą atrakcyjne dla obydwóch stron.


Trzy z zaproszonych firm zajmujących się dystrybucją oprogramowania Kaspersky Lab zostały uhonorowane wyróżnieniami „Partner Roku 2012": 
- ITXON sp. z o.o. - za najlepsze wyniki sprzedaży- Technologie Internetowe SA - za największe wdrożenie- Action SA - za najlepsze wyniki sprzedaży w sektorze retail. 

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab Polska jako źródła.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »