Motoryzacja » Samochody

Kaspersky Lab sprowadza Scuderia Ferrari do Moskwy

Kaspersky Lab sprowadza Scuderia Ferrari do Moskwy
Zobacz więcej zdjęć »
Jako oficjalny sponsor Scuderia Ferrari, Kaspersky Lab przyczynił się do sprowadzenia tego sławnego zespołu wyścigowego do stolicy Rosji, gdzie wziął on udział w spektakularnym pokazie Moscow City Racing 2012, który odbył się w dniach 14-15 lipca pod murami Kremla.

„To już trzeci sezon, w którym Kaspersky Lab sponsoruje zespół wyścigowy Ferrari. W tym czasie nieustannie rozwijaliśmy i rozszerzaliśmy nasze partnerstwo. Wykorzystywaliśmy również każdą okazję, aby promować Formułę 1 w Rosji. W zeszłym roku odnotowaliśmy duże osiągnięcie, zapewniając udział zespołu Ferrari w największym pokazie motoryzacyjnym w Rosji - Moscow City Racing. Cieszymy się, że już drugi rok z rzędu możemy zaprezentować ten zespół rosyjskim fanom sportów motorowych" - powiedział Jewgienij Kasperski, dyrektor generalny Kaspersky Lab.

W tym roku zespół Scuderia Ferrari był reprezentowany przez Giancarlo Fisichellę, który prowadził bolid Ferrari F10. W widowisku wyścigowym uczestniczyło również Ferrari 458 Challenge, kierowane przez Aleksandra Moisejewa z zespołu wyścigowego Kaspersky Motorsport, który walczy w serii Ferrari Challenge Europe i jest dyrektorem zarządzającym włoskiego oddziału Kaspersky Lab.

Komentując wydarzenie, Giancarlo Fisichella powiedział: „To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę ponownie uczestniczyć w tak niezwykłym wydarzeniu, jakim jest Moscow City Racing, reprezentując Scuderia Ferrari. W zeszłym roku po raz pierwszy prowadziłem w Moskwie samochód Ferrari, którym jeżdżę w Formule 1, i dzięki niezwykle ciepłemu przyjęciu, jakie otrzymałem od rosyjskich fanów, było to naprawdę niesamowite doświadczenie. Jestem wdzięczny sponsorowi, firmie Kaspersky Lab, oraz Ferrari, którzy dali mi tę niezapomnianą szansę. Życzę świetlanej przyszłości, nie tylko tej interesującej i ambitnej imprezie odbywającej się w samym sercu Moskwy, ale również sportowi motorowemu w Rosji".

Zdjęcia z imprezy Moscow City Racing 2012 są dostępne pod adresem: http://cityracingmoscow.fvephotography.com.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »