Firma » Biznes

Kaspersky Lab z wyróżnieniem Platinum Award w zestawieniu Gartner Peer Insights Customer Choice 2017

Kaspersky Lab został doceniony za poziom zadowolenia swoich klientów, otrzymując wyróżnienie Platinum Award w ramach plebiscytu Wybór Klientów w zestawieniu Gartner Peer Insights 2017 w zakresie platform ochrony punktów końcowych.

Zweryfikowane przez profesjonalnych użytkowników końcowych, wyróżnienia Wybór Klienta stanowią uznanie dla producentów ocenianych przez użytkowników w oparciu o ranking uwzględniający liczbę recenzji oraz łączne oceny klientów.

Zestawienie Gartner Peer Insights umożliwia organizacjom bezstronne i łatwe zebranie szczerych informacji zwrotnych klientów, a osobom podejmującym decyzje w zakresie technologii uzyskanie informacji dotyczących produktów i usług danej firmy pochodzących od obiektywnych ekspertów. Gartner Peer Insights oferuje szczegółowe spojrzenie na każdą fazę cyklu życia IT — od oceny i wdrożenia po obsługę i pomoc techniczną. Gartner Peer Insights przekazuje bezpośrednie doświadczenia specjalistów IT.     

Począwszy od 1 września 2017 r. łączna ocena Kaspersky Lab na rynku platform ochrony punktów końcowych, na podstawie oceny 199 recenzji, wynosi 4,6 na 5. Kaspersky Lab otrzymał między innymi następujące recenzje:   

Strona trzecia i producent wykazują sprawność, koncentrując się na życzeniach firmy, i szybko przesuwają swoje zasoby w celu zbudowania skutecznego i niezawodnego rozwiązaniamenedżer odpowiedzialny za bezpieczeństwo IT, branża wytwórcza.

Wydajność, skalowalność, elastyczność tego rozwiązania czynią z niego najbardziej skuteczny środek do walki z zagrożeniem infekcją ze strony szkodliwego oprogramowania dowolnego rodzaju w złożonej rozproszonej infrastrukturze ITekspert ds. bezpieczeństwa IT, branża przemysłowa.

Alessio Aceti, szef działu odpowiedzialnego za rozwiązania korporacyjne, Kaspersky Lab, powiedział: Jesteśmy dumni z otrzymania wyróżnienia Platinum Award i wierzymy, że nasze relacje z klientami oraz wartość, jaką oferują im i ich firmom nasze produkty i usługi, czynią nas unikalnymi na rynku. W tym roku Kaspersky Lab obchodzi dwudziestą rocznicę swojej działalności. Przez ten czas opracowaliśmy i wdrożyliśmy różne podejścia do cyberbezpieczeństwa: od szybkich aktualizacji produktów po opartą na chmurze analitykę bezpieczeństwa oraz zaawansowane algorytmy systemów uczących się. Nieustannie pracujemy na rozwojem jeszcze cenniejszych narzędzi dla naszych klientów, aby pomóc im wyprzedzać o krok cyberzagrożenia, utrzymując jednocześnie wysoki poziom zadowolenia z naszych rozwiązań.

Portfolio firmy Kaspersky Lab przeznaczone dla przedsiębiorstw zawiera wachlarz rozwiązań służących do ochrony dużych firm przed wszelkimi rodzajami cyberzagrożeń. Oferta produktów dla przedsiębiorstw została ostatnio rozszerzona o rozwiązanie Endpoint Detection and Response oraz szeroki wachlarz usług Security Intelligence Services, aby zapewnić firmom analitykę bezpieczeństwa oraz adaptacyjne podejście do zabezpieczenia ich przed najbardziej wyrafinowanymi zagrożeniami, a także zminimalizować szkody mogące powstać na skutek incydentu.

Oświadczenie firmy Gartner

Recenzje w ramach Gartner Peer Insights stanowią subiektywne opinie indywidualnych użytkowników końcowych, które odzwierciedlają ich własne doświadczenia i nie reprezentują poglądów firmy Gartner ani jej podmiotów zależnych.  

Wyróżnienia Wybór Klienta w ramach zestawienia Gartner Peer Insights są przyznawane w oparciu o subiektywne opinie indywidualnych klientów będących użytkownikami końcowymi, które odzwierciedlają ich własne doświadczenia, liczbę opublikowanych recenzji w Gartner Peer Insights oraz łączne oceny uzyskiwane przez danego producenta na rynku, jak opisano na stronie http://www.gartner.com/reviews-pages/peer-insights-customer-choice-awards/, i w żaden sposób nie reprezentują poglądów firmy Gartner ani jej podmiotów zależnych.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »