Firma » Biznes

Katarzyna Bieńkowska awansuje w strukturach Liberty Mutual

Katarzyna Bieńkowska - Dyrektor Personalny Liberty Direct - objęła dodatkowo funkcję Dyrektora Personalnego na Europę Środkową i Wschodnią Liberty International.

Łącząc obydwa stanowiska będzie odpowiadać za rozwój procesów HR na poziomie regionu oraz wdrażanie standardów Grupy Liberty Mutual Insurance w Rosji oraz Turcji.

Katarzyna Bieńkowska posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu strukturami HR w branży ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej i finansowej.  Z Liberty Direct jest związana od 2007 roku. W tym czasie ubezpieczyciel dwukrotnie otrzymał nagrodę Najlepszy Pracodawca przyznawaną przez firmę AonHewitt. Katarzyna Bieńkowska jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła ponadto Podyplomowe Studium Zarządzania Zasobami Pracy w Szkole Głównej Handlowej.

Liberty Direct to dynamicznie rozwijający się ubezpieczyciel oferujący polisy przez telefon, internet oraz multiagencje, który oferuje szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych dla Klientów indywidualnych. Ubezpieczyciel należy do Liberty Mutual Insurance – wywodzącej się ze Stanów Zjednoczonych międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej świadczącej kompleksowe usługi w 26 krajach Ameryki, Europy i Azji. Liberty Mutual Insurance działa w Stanach Zjednoczonych od 1912 roku i jest na tamtejszym rynku jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych, zajmującą 84 miejsce na liście Fortune 500. Na rynkach europejskich grupa działa poprzez Liberty International oraz Liberty International Underwriters oferując szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych dla Klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych. W segmencie Klientów indywidualnych grupa obecna jest w Portugalii, Irlandii, Turcji, Hiszpanii, Polsce oraz w Rosji.
__________________________________________________________________________________________
Liberty Direct to dynamicznie rozwijający się ubezpieczyciel oferujący polisy przez telefon, internet oraz multiagencje. W 2011 roku przypis składki brutto towarzystwa wyniósł 202,9 mln PLN. Firma ubezpieczyła już ponad 300 tys. pojazdów. Oferta Liberty Direct obejmuje szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych dla Klientów indywidualnych - OC, AC, NNW, Assistance oraz Ubezpieczenia Mieszkaniowe. Jednym z kluczowych elementów strategii firmy jest oferowanie ubezpieczeń w dobrej cenie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług zwłaszcza w zakresie likwidacji szkód. Towarzystwo należy do amerykańskiej Grupy Liberty Mutual Insurance.
www.libertydirect.pl
Liberty Mutual Insurance jest międzynarodową grupą ubezpieczeniową świadczącą kompleksowe usługi w 26 krajach Ameryki, Europy i Azji. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od 1912 roku i jest na tamtejszym rynku jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych, zajmującą 84 miejsce na liście Fortune 500. Liberty Mutual Insurance oferuje pełną gamę produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Jednym z obszarów działalności biznesowej  Liberty Mutual Insurance są ubezpieczenia komunikacyjne dla Klientów indywidualnych. Od kilkudziesięciu lat grupa prowadzi działalność na rynkach międzynarodowych, w tym również w Europie. Jej produkty dla klientów instytucjonalnych oferowane są niemal na wszystkich rynkach europejskich, natomiast w segmencie Klientów indywidualnych grupa Liberty Mutual Insurance obecna jest w Portugalii, Irlandii, Turcji, Hiszpanii oraz Polsce. Ponadto w marcu br. ogłosiła przejęcie rosyjskiej firmy ubezpieczeniowej KIT Finance Insurance.
www.libertymutual.com
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Liberty Direct

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »