Firma » Praca

Katarzyna Sosińska PR Managerem W.KRUK

Katarzyna Sosińska PR Managerem W.KRUK
Zobacz więcej zdjęć »
Katarzyna Sosińska objęła stanowisko PR Managera W.KRUK. Odpowiada za wizerunek marki, PR produktowy, relacje z mediami oraz organizację eventów.

Wcześniej pracowała jako PR Manager w firmie informatycznej Kolibro Intranet & BPM, gdzie odpowiadała za PR korporacyjny, relacje z mediami i komunikację wewnętrzną. Pracowała także w Royal Collection na stanowisku specjalisty ds. PR oraz w agencji public relations Everest Consulting jako Account Manager.

Jest absolwentką studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe Szkoły Głównej Handlowej na kierunku: public relations i strategiczne komunikowanie w firmach.

W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 60 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC i wiele innych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

W.KRUK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »