Dom » Wnętrza

Kawiarka na zawołanie – Mebel Rust

Kawiarka na zawołanie – Mebel Rust
Zobacz więcej zdjęć »
Kawa to jeden z najpopularniejszych napojów, jakie poznała ludzkość… poznała i pokochała. Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez kawy. Kawowe poranki i popołudnia to niemalże rytuał każdego dnia.

    Niezwykła popularność kawy sprawiła, że wymyślono wiele sposobów jej parzenia i podawania po to, aby można było rozkoszować się jej charakterystycznym smakiem. Kawę można serwować między innymi jako mocne, pobudzające espresso, lub delikatną mleczną latte, jako puszyste pyszne cappuccino lub po prostu czarną lub białą kawę.

Dla wszystkich miłośników tego pobudzającego i aromatycznego napoju firma Mebel Rust przygotowała w kuchenno- salonowym modelu Detroit wyjątkową niespodziankę – schowała w meblach kawiarkę. Kawiarkę, która … oprócz umiejętności parzenia nawet najbardziej fantazyjnych rodzajów kaw, nabyła jeszcze jedną, zupełnie wyjątkowa zaletę- pojawia się i znika na zawołanie.

Inteligentna kawiarka została ukryta w meblu, gdy chce się ją wykorzystać wystarczy przesunąć front szafki i jest gotowa do użycia. Gdy chcemy, by zniknęła – jednym ruchem zasuwamy drzwi, które stają się eleganckimi frontami salonowych mebli. Fenomenem ukrytej w meblach kawiarki jest to, że zawsze mamy ją na wyciągnięcie reki i wcale nie musimy wychodzić do innego pomieszczenia, by zrobić sobie kawę … Dzięki temu rozwiązaniu możemy przygotować ją w salonie i rozkoszować się jej doskonałym smakiem i wyjątkowym aromatem w swoim ulubionym fotelu. Aż chce się zaprosić przyjaciół na kawę …

Producent: Mebel Rust

Wycena wg projektu

www.rust.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamila Nowakowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »