Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

KFD Premium BCAA Instant+

KFD Premium BCAA Instant+
Zobacz więcej zdjęć »
BCAA to najlepsza odżywka dostępna w ofercie sklepu KFD. Warto zauważyć, że jest to zbiór różnorodnych aminokwasów egzogennych jak na przykład l-izoleucyna, l-walina oraz l-leucyna.

Wszystkie te składniki wyróżniają się formą instant, co sprawia, ze mieszają się ze sobą i w czasie spożywania nie powstaje piana. Odzywka tego typu to efekt metabolizmu aminokwasów w mięśniach, a nie jak w przypadku innych substancji w wątrobie, dlatego możemy mówić o idealnej budowie masy mięśniowej.

Systematyczne efekty

Odzywka dostępna w sklepie KFD – BCAA w chwili kiedy jest używana systematycznie oraz regularnie doskonale wpływa na syntezę białek, a jednocześnie ma także ogromny wpływ jeśli chodzi o regenerację mięśni po wysiłku fizycznym.

Zauważyć należy że odżywka KFD Premium BCAA Instant nie ma w swoim składzie sztucznych barwników, konserwantów, czy też cukru, dlatego można uznać ją za bezpieczną dla naszego organizmu i bez żadnych przeciwwskazań przyjmować. Warto wspomnieć także, że w porcji znajduje się aż osiem czystych aminokwasów, dzięki czemu działanie preparatu jest naprawdę rewelacyjne.

Zalety preparatu

KFD Premium BCAA Instant to preparat, który cechuje się ogromną ilością różnorodnych zalet i walorów. Przede wszystkim warto wymienić zwiększoną syntezę białek, oraz większą aniżeli dotychczas regenerację mięśni po wysiłku fizycznych. Naturalnie preparat także doskonale wpływa na zwiększenie wrażliwości insulinowej oraz ma działanie antykataboliczne. Nabywając ten preparat dostajesz gwarancję jakości a także optymalnie dobranego składu, za niską i przystępną cenę.

 

KFD Nutrition działa na polskim rynku już od 14 lat. Swoją działalność koncentruje głównie w sferze dostarczania profesjonalnych, wysokiej jakości suplementów dla sportowców. Działa jednak również na polu farmacji, jak również edukacji (Akademia KFD). Zapraszamy do skorzystania z usług firmy KFD.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KFD Nutrition
http://nutrition.kfd.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »