Firma » Bankowość

Klienci Getin Banku płacą za paliwo 4,99 zł

Getin Bank, z myślą o swoich Klientach i ich wakacyjnych planach, przygotował innowacyjną kartę debetową pozwalającą tankować po niższej cenie – jedynie 4,99 zł za litr! Z okazji wakacji Bank zniósł opłaty związane z wydaniem i użytkowaniem karty.

Wakacje to najbardziej wyczekiwany okres w roku. Zarówno w bliższe, jak i w dalsze podróże wielu Polaków wyrusza własnym autem. W tym roku nie jest to oczywisty wybór, zwłaszcza że benzyna w Polsce jest bardzo droga - kosztuje prawie 6 zł za litr. I choć w ostatnich tygodniach cena paliwa zaczęła nieznacznie spadać, to nadal bardzo daleko jej do ceny sprzed roku, kiedy wynosiła 5 zł.

Urlop to jednak czas, kiedy nie mamy wyjścia i z wygody decydujemy się na samochód. Co gorsza – wybieramy dłuższe trasy niż na co dzień, zużywając więcej benzyny. Wiedząc o tym oraz znając potrzeby wszystkich kierowców, Getin Bank przychodzi im z pomocą, wprowadzając do oferty specjalną kartę paliwową. Dzięki niej tankowanie będzie znacznie przyjemniejsze dla portfela.

Karta debetowa do Konta Uniwersalnego Plus w Getin Banku to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób podróżujących autem po Polsce. Klientów Banku benzyna kosztuje 4,99 zł na wszystkich stacjach w kraju. To wymarzone rozwiązanie, jeśli wybieramy się w długą trasę i nie wiemy, jakie stacje napotkamy po drodze. Jak to działa? Wystarczy zatankować, a Bank zwróci różnicę pomiędzy stawką 4,99 zł, a średnią ceną najpopularniejszego paliwa Pb95 w danym miesiącu, opartą na niezależnym zestawieniu Polskiej Izby Paliw Płynnych publikowanym na stronie www.paliwa.pl. Tak zaopatrzeni możemy podróżować bez obaw – Getin Bank zwraca koszt nawet do 30 litrów paliwa w miesiącu. Warto podkreślić, że wydanie i użytkowanie karty jest całkowicie bezpłatne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RC2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »