Dom » Wnętrza

KMK Kolekcja Mebli zaprasza na targi meblowe w Ostródzie

KMK Kolekcja Mebli zaprasza na targi meblowe w Ostródzie
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 6-10 września odbędą się XXXV Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie. Swoją ofertę po raz pierwszy zaprezentuje na nich również KMK Kolekcja Mebli, dla której wrześniowa edycja targów będzie okazją do zaprezentowania oferty nowej grupy produktowej Opti plus by Klose.

Targi w Ostródzie już na stałe weszły do kalendarza spotkań branży meblarskiej. Wśród uczestników jesiennej edycji nie zabraknie również KMK Kolekcja Mebli, dla której ten rok był okresem dynamicznej rozbudowy oferty. 

Efektem poszukiwań rozwiązań jak najlepiej dostosowujących się do potrzeb odbiorców było stworzenie nowej grupy produktowej Opti plus by Klose. Na targach w Ostródzie zaprezentowany zostanie stworzony w ramach tej grupy  system stołów  Opti plus i uzupełniający linię wzorniczą „Opti plus modern” program mebli skrzyniowych K 200.

„System stołów Opti plus powstał z myślą o wszystkich, którzy szukają stołu – funkcjonalnego i modnego, a przy tym dostosowującego się wielkością i wzornictwem do  indywidualnych potrzeb użytkowników. Dzięki oferowanym przez system Opti plus możliwościom aranżacyjnym to my decydujemy o funkcjach i sposobach korzystania z przestrzeni wokół nas. Na targach oprócz  systemu stołów chcemy zaprezentować również  naszą  najnowszą kolekcję mebli skrzyniowych, stworzoną w ramach grupy Opti plus by Klose. Swoją premierę będzie miał nowy program K200 – stanowiący dopełnienie nowoczesnej linii wzorniczej „Opti plus modern”.  – mówi Zenon Klorek, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu firmy KMK Kolekcja Mebli – „Mamy nadzieję, że nasza oferta targowa spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych kontrahentów. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko  -  Pawilon 2, stoisko 23. 

KMK Kolekcja Mebli Sp. z o.o.

Pawilon 2, stoisko 23

www.optiplus.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Andre.nor09

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »