Dom » Budownictwo

Kocioł gazowy na miarę potrzeb

W związku z koniecznością wymiany “kopciuchów”, coraz więcej osób zastanawia się nad wyborem najlepszego rozwiązania do swojego domu. Z myślą o nich, firma Termet niedawno wprowadziła na rynek kocioł kondensacyjny, dostosowany do potrzeb współczesnych użytkowników.

Wysokie rachunki za gaz, niewielka przestrzeń w domu czy mieszkaniu, wydatki związane z serwisem… To czynniki związane z urządzeniami grzewczymi niskiej jakości, które potrafią spędzać sen z powiek niejednemu użytkownikowi. Firma Termet, postanowiła stworzyć kocioł kondensacyjny nowej generacji, który nie tylko nie będzie generował niepotrzebnych kosztów i stresu - zapewni komfort użytkowania i sprawdzi się również w mieszkaniach. To Ecocondens Nex - ultracichy, innowacyjny i gotowy do zasilania paliwem z domieszką wodoru.

Długowieczny i oszczędny

Kocioł został wyposażony w nowoczesny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej charakteryzujący się wysoką odpornością na korozję i zakamienienie, co zmniejsza ryzyko potrzeby wymiany tej kluczowej części i wydłuża życie urządzenia. Ponadto, Ecocondens Nex pozwoli zoptymalizować domowy budżet, dzięki energooszczędnym rozwiązaniom. Kocioł został wyposażony w palnik CERAMAT z włókna ceramicznego, który gwarantuje szeroki zakres modulacji, pozwalający na optymalizację procesu spalania i oszczędność gazu.

Idealny do mieszkania

Kocioł kondensacyjny Ecocondens Nex jest najcichszym urządzeniem o tej mocy na rynku. Ponieważ emitowane przez niego dźwięki nie przekraczają 37 dB, może być z powodzeniem stosowany nie tylko w domach - gdzie dysponuje się miejscem na oddzielną kotłownię. Bez przeszkód można go także zainstalować w mieszkaniu - w kuchni, bądź w łazience. Cicha praca kotła będzie niemal niezauważalna przez domowników - pracuje ciszej od lodówki.

 Z myślą o przyszłości

Europa jest w procesie transformacji energetycznej, która w dużej części zmierza w stronę H2. Ecocondens Nex został przystosowany do spalania gazu z domieszką wodoru już teraz - dzięki temu zmiany dotyczące energetyki nie zaskoczą jego użytkowników. Co więcej - kocioł jest bardzo przyjazny środowisku - posiada najwyższą - 6 klasę NOx  ze względu na bardzo niski poziom emisji tlenków azotu. Spełnia również wymagania programu “Czyste Powietrze”.

 Więcej informacji o kotle można znaleźć w poniższym filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=8Lf4ognUDKoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jagoda Mówińska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »