Kultura, sztuka » Kultura

Kolczyki ze szkła fusingowego

Kolczyki ze szkła fusingowego
Zobacz więcej zdjęć »
Ozdoba znana od niepamiętnych czasów, każdej kobiecie dodaje uroku i wdzięku. Dobiera się je do stroju, nastroju, no i oczywiście stosownie do okazji. Mogą być duże, wiszące, ale też w sztyfcie, malutkie. Mowa oczywiście o kolczykach.

Wśród różnych rodzajów kolczyków zdecydowanie wyróżniają się te zrobione ze szkła fusingowego. Dzięki tej technice możliwe jest wykonanie bardziej ekstrawaganckich, oryginalnych i zapadających w pamięć wyrobów. Ich niewątpliwą zaletą jest nieskończona ilość barw i odcieni, w jakich są dostępne, jak również to, że mienią się i błyszczą w zależności od oświetlenia.

Takie kolczyki autorstwa Agnieszki Jermakowicz można nabyć we wrocławskiej Galerii DNA przy ul. Grodzkiej 5. Nosząc je, kobieta nie tylko wygląda wyjątkowo, ale wręcz się taką staje. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DNA Gallery
http://dnagallery.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »