Dom » Nieruchomość

Kolejne etapy Centralna Park gotowe do odbioru

Kolejne etapy Centralna Park gotowe do odbioru
Zobacz więcej zdjęć »
Develia uzyskała pozwolenie na użytkowanie VIII i IX etapu osiedla Centralna Park realizowanego na krakowskich Czyżynach. W ramach budynku I oraz G do odbioru są 293 mieszkania. W trakcie budowy obecnie jest X etap, którego zakończenie planowane jest w III kwartale 2024 r.

Osiedle Centralna Park realizowane jest w północno-wschodniej części Krakowa.  Mieszkania w tym projekcie od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nabywców, którzy doceniają połączenie funkcjonalnej, wygodnej architektury i dostępu do rozbudowanej miejskiej infrastruktury. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie dla etapu VIII oraz IX umożliwia rozpoczęcie procedury przekazania kluczy nabywcom.  154 lokale znajdują się w zrealizowanym budynku I, a kolejne 139 mieszkania w budynku G.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Warto podkreślić, że oferta tego etapu inwestycji została praktycznie w całości wyprzedana. Jednym z wielu atutów przyciągających klientów była atrakcyjna cena od 11 149 zł za m kw. W sprzedaży mamy dostępne ostatnie 4 mieszkania. Posiadamy także grunty na sąsiednich działkach, na których będziemy realizować kolejne fazy tego popularnego osiedla. Obecnie w budowie jest etap X, którego zakończenie planujemy w drugiej połowie przyszłego roku - komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

Jedną z największych zalet Centralnej Park jest znakomita lokalizacja. Inwestycja powstaje przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. Rynek Główny oddalony jest zaledwie o 6 kilometrów, w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się również Centrum Handlowe M1 oraz CH Kraków Plaza. Nieopodal są też centrum eventowo-wystawiennicze Expo Kraków oraz Tauron Arena, miejsce licznych koncertów i wydarzeń sportowych.

Czyżyny położone są północno-wschodniej części Krakowa. W pobliżu znajdują się rozległe tereny zielone, w tym m.in. Park Lotników Polskich. To idealna przestrzeń do aktywnego wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu, z alejkami spacerowymi, ścieżkami dla rowerzystów oraz placami zabaw.

 

O DEVELII 

Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce, realizujący inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Katowicach i we Wrocławiu. Od 2007 r. Develia jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zrealizowała 45 osiedli, składających się w sumie ze 129 etapów inwestycyjnych – to blisko 17 tys. mieszkań o powierzchni ponad 924 tys. m kw. W 2022 r. firma wypracowała 1067,9 mln zł przychodu ze sprzedaży i 231,8 mln zł skonsolidowanego zysku netto. W lipcu 2023 r. Develia nabyła 100% udziałów polskich spółek zależnych od Nexity, francuskiej firmy deweloperskiej, które przekazały dotychczas 12 projektów w Warszawie, Krakowie i Poznaniu, składających się z 28 etapów inwestycyjnych, w których powstało ponad 3500 mieszkań.

 

Kontakt dla mediów:

Mariusz Skowronek, Tauber Promotion

698 612 866, mskowronek@tauber.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »