Gospodarka » Maszyny

Kolejny międzynarodowy sukces na koncie firmy Eckert

Podczas tegorocznego Polsko-Niemieckiego Szczytu Gospodarczego w Krzyżowej Nagrodę Gospodarczą otrzymała legnicka firma Eckert – jedyny polski producent maszyn do cięcia pracujących w czterech technologiach: laserowej, wodnej, plazmowej i tlenowej.

Laureaci Nagrody to gospodarczy Ambasadorzy Dolnego Śląska, którzy swoim autorytetem, wizerunkiem, „marką” i wiarygodnością poświadczają pozytywny wizerunek Regionu.

- Po nagrodzie na Międzynarodowych Targach w Lipsku to kolejne w tym roku wyróżnienie o charakterze międzynarodowym, które potwierdza istotny wkład, jaki wniosła firma Eckert dla dynamicznego rozwoju regionu i współpracy polsko-niemieckiej. - powiedział prezes firmy, Tadeusz Eckert.

Głównym rynkiem eksportowym firmy Eckert są Niemcy. Firma posiada tam oddział w Zwickau. W sumie zatrudnia ponad 130 osób, w tym doświadczoną kadrę inżynierów specjalizujących się w robotyce i automatyce. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Eckert AS Sp. z o.o.
http://www.eckert.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »