Technologie » Komputery

Kolejny serwerowy roadshow firmy ACTION S.A.

Firma ACTION S.A. po raz kolejny organizuje serię szkoleń dla partnerów. Tym razem na trasie kwietniowego roadshow znalazły się Katowice, Warszawa, Poznań oraz Olsztyn.

Podczas cyklu czterech spotkań zaprezentowane zostaną produkty Actina Solar, Ovislink Airlive, Edimax, Linksys, LG Electronics i NETGEAR. Szkolenia pozwolą uczestnikom zdobyć wiedzę z zakresu sieci i technologii serwerowych oraz umożliwią im bezpośredni kontakt z ekspertami w tych dziedzinach.

Kwietniowy roadshow ACTION S.A. doskonale wpisuje się w konsekwentnie realizowaną przez firmę strategię cyklicznych spotkań z resellerami. W tym roku szkolenia odbędą się w 4 dużych miastach: Katowicach (5.04), Warszawie (7.04), Poznaniu (13.04) oraz w Olsztynie (14.04).

Podczas każdego ze spotkań uczestnicy dowiedzą się między innymi o sprzętowych systemach ochrony sieci apertOS, zbudowanych w oparciu o serwery Actina Solar. Dodatkowo uczestnicy będą mogli obejrzeć mobilną serwerownię Actina, wraz z rozwiązaniami apertOS oraz Sprint Data Center. Każda z prezentacji będzie okazją nie tylko do zdobycia wiedzy teoretycznej, ale również do praktycznego zapoznania się z omawianymi rozwiązaniami.

„Po bardzo udanym zeszłorocznym roadshow wracamy do największych miast” - mówi Marcin Bogusz, Pełnomocnik Zarządu ds. zaawansowanych technologii. „Dla firmy ACTION spotkania z resellerami zawsze były priorytetowymi działaniami. Nasze podejście się nie zmieniło – pozyskiwanie i edukacja partnerów mają dla nas priorytetowe znaczenie” – dodaje.

W każdym ze szkoleń mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby z jednej firmy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz znajduje się na stronie http://szkolenia.action.pl/roadshow/.

O firmie ACTION S.A.:

 ACTION S.A. jest jednym z największych dystrybutorów oraz producentów sprzętu komputerowego w Polsce. Spółka - założona w 1991 roku - jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2006 r. oraz jest członkiem Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.

Przez dziennik "Parkiet" uznana za jednego z najlepszych debiutantów giełdowych w 2006 roku, do dziś jest jedną z dynamiczniej rozwijających się i cieszących się zaufaniem inwestorów spółek z branży IT notowanych na GPW.

ACTION S.A. sprzedaje produkty największych dostawców na świecie (w ofercie ACTION znajdują się produkty 250 producentów). Jest również producentem i dostawcą produktów pod własnymi markami: Actina i ActiveJet. Klientami ACTION S.A. są sprzedawcy detaliczni oraz odbiorcy korporacyjni. Spółka posiada od lat wiodącą pozycję w dziedzinie dostaw do przetargów w sektorze publicznym.

O serwerach Actina Solar:

W 2006 roku firma ACTION S.A. uruchomiła linię produkcji serwerów Actina Solar.

W ofercie serwerów Actina Solar znajdują się zarówno rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla instytucji wymagających ogromnych mocy obliczeniowych. Actina Solar posiada na swym koncie prestiżowe wdrożenia klastrów obliczeniowych w instytucjach naukowych (między innymi wdrożenie klastra Galera w Centrum Informatycznym Trójmiejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej – TASK).

W ramach każdej z linii serwerów oferowana jest pełna elastyczność w doborze konfiguracji. Do dyspozycji Klientów oddany został konfigurator on-line. Serwery Actina Solar są objęte 3-letnią gwarancją oraz serwisem on-site.

Więcej informacji o marce Actina Solar na: www.actina.pl.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »