Dom » Wnętrza

Kolekcja K7 Contur - ujęta w „ramy”

Kolekcja K7 Contur - ujęta w „ramy”
Zobacz więcej zdjęć »
„Piękno polega na właściwej proporcji i blasku” – tworząc kolekcję mebli K7 Contur projektanci firmy Klose nadali słowom Tomasza z Akwinu realnego wymiaru. Meble oczyszczone z ozdób o regularnych, wyrazistych podziałach wzbogacają wysmakowane detale.

Umiar i powściągliwość wzornicza - meble z kolekcji K7 Contur roztaczają aurę dyskretnej elegancji. Zdominowane przez linie i kąty proste bryły wykorzystują walory drewna o wyrazistym usłojeniu. Proste, geometryczne kształty dzięki przemyślanym detalom dalekie są od oschłości minimalizmu. Rama okalająca front oraz intrygujące podcienie dookoła drzwi i szuflad sprawiają, że kredensy i komody wyróżniają się niebanalnym stylem.  

Strona użytkowa kolekcji jest równie dopracowana co jej design. Drzwi i szuflady z systemem otwierania „Push” – otwieranie na dotyk to czysta przyjemność. Dzięki solidnej konstrukcji oraz dodatkowej listwie wzmacniającej czoła - szuflady nawet przy dużych obciążeniach będą niezawodne.  Łagodne, ciepłe światło podświetlające szklane półki kredensów odpowiednio wyeksponuje  zgromadzone  na nich przedmioty.

Komody, witryny i kredensy z kolekcji K7 Contur doskonale prezentują się jako meble wolnostojące, mogą też być łączone w  zabudowy tworząc oryginalne, a przy tym funkcjonalne układy aranżacyjne.

 

Wygodnie wokół stołu

Powściągliwość formy i piękne wybarwienie naturalnego drewna dębu - stół z kolekcji K7 Contur i dedykowane mu krzesła łączą prezencję z funkcjonalnością, wygodą i solidnością wykonania. Stół dzięki nowoczesnemu systemowi rozkładania z łatwością rozsuniemy zwiększając rozpiętość blatu przy zachowaniu niezmiennej stabilności. To nie wszystko, wybrany sposób powiększenia powierzchni użytkowej blatu gwarantuje wygodę dla naszych gości. Doceni ją każdy, komu choć raz brakowało miejsca na nogi z powodu dzielenia swojej przestrzeni pod stołem z „nogami” od stołu. W przypadku krzeseł ergonomicznie wyprofilowane oparcie i siedzisko o odpowiednio dobranej głębokości zapewniają wygodę podczas siedzenia. A dzięki manualnemu szlifowaniu podkreślony jest indywidualny rysunek drewna, jego autentyczne piękno. Połączenie nowoczesnej techniki i tradycyjnego rzemiosła pozwala uzyskać odpowiedni efekt końcowy – najwyższy standard wykonania.

Kolekcja K7 Contur dostępna jest w wybranych autoryzowanych studiach Kolekcji Mebli Klose.

www.klose.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Andre.nor09

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »