Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Dom » Budownictwo

Kolekcja Tigua by My Way Ceramiki Paradyż z nagrodą DOBRY DESIGN 2016

Kolekcja Tigua by My Way Ceramiki Paradyż z nagrodą DOBRY DESIGN 2016
Zobacz więcej zdjęć »
Kolekcja gresu szkliwionego Tigua by My Way otrzymała nagrodę główną w prestiżowym konkursie branży wnętrzarskiej - DOBRY DESIGN. W wyniku głosowania ponad 130 ekspertów, zwyciężyła w kategorii „Podłogi i ściany”.

 Nagrodę dla Ceramiki Paradyż odebrał Prezes Zarządu Ceramiki Paradyż Arkadiusz Tecław, 9 grudnia podczas uroczystej gali III Forum Dobrego Designu w Warszawie.

Celem konkursu DOBRY DESIGN jest wyróżnienie najlepszych produktów wyposażenia i aranżacji wnętrz dostępnych na rodzimym rynku. Wszystkie przedmioty, zgłoszone do rywalizacji, są oceniane przez jury złożone z ponad 130 ekspertów – architektów i projektantów wnętrz. W tegorocznej edycji do konkursu zgłoszonych zostało 213 produktów, spośród których wyróżniono 11 zwycięzców, w 11 kategoriach.  Jury wybrało kolekcję Tigua z linii My Way Ceramiki Paradyż jako najlepszy produkt w kategorii „Podłogi i ściany”. Została ona doceniona przede wszystkim za wyjątkowe walory wzornicze i użytkowe, jakość wykonania, relację ceny do jakości oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne.

Kolekcja gresu szkliwionego Tigua, utrzymana w stylistyce surowego, przemysłowego klimatu, jest uniwersalną propozycją zarówno pod względem przeznaczenia, kolorystyki, jak i szerokiej gamy formatów. Dostępna jest w 5 najmodniejszych barwach: bianco, beige, brown, grys, grafit oraz 4 formatach: 29,8x59,8 cm, 59,8x59,8 cm, 59,8x119,8 cm i 29,8x119,8 cm, pozwalających na modularne łączenie elementów. Dzięki zastosowaniu bardzo delikatnej struktury oraz charakterystycznej grafiki, Tigua nawiązuje do ręcznie formowanych płytek tzw. „cotto”. Wyjątkowego charakteru nadaje jej ponadto szlachetne wykończenie powierzchni z zastosowaniem mikrogranili. Kolekcję wzbogacają geometryczne inserta o plemiennych naleciałościach, które wprowadzają do wnętrz pierwiastek życia i energii. Doskonałe parametry techniczne i użytkowe, czynią z niej wyśmienitą bazę dla zaaranżowania powierzchni zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Cała kolekcja posiada stopień antypoślizgowości R10, oraz wysoką odporność na ścieranie. Ponieważ posiada aż 56 elementów, w tym stopnice schodowe, inserta, cokoły i mozaiki cięte, Tigua stanowi bogatą bazę do zróżnicowanych aranżacyjnie i stylistycznie przestrzeni zarówno publicznych, jaki prywatnych.

Kolekcja dostępna jest w sklepie online Ceramiki Paradyż:
https://sklep.paradyz.com  Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »