Technologie » Komputery

Kolorowy Black Point na jesień

Kolorowy Black Point na jesień
Zobacz więcej zdjęć »
Kolejny zestaw niezawodnych tonerów kolorowych marki Black Point wchodzi na rynek. Wysoką jakość wydruku i wydajność alternatywnych produktów będą mogli sprawdzić tym razem użytkownicy drukarek HP CLJ.

Komplet jest w pełni kompatybilny z drukarkami HP CLJ: CP3525dn, CP3525N i CP3525x. Kaseta Black Point z czarnym tonerem (LCBPH3525Bk) pozwala na wydrukowanie 5000 stron, zaś kasety z kolorami magenta (LCBPH3525M), cyjan (LCBPH3525C) i yellow (LCBPH3525Y) po 7000 stron każda.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zakup kompletu kolorowych tonerów gwarantuje oszczędności rzędu nawet kilkuset złotych w porównaniu z kupnem oferowanych przez producentów drukarek. - Staramy się maksymalnie obniżać koszty eksploatacji, jednocześnie dbając o to, by nasze produkty nie traciły na jakości - mówi Jacek Bryś, starszy specjalista ds. produktu w firmie Black Point S.A. ­- Zestaw kolorowych kartridży Black Point do drukarek laserowych to znacznie mniejszy wydatek niż produkty OEM.

Wydajność produktów Black Point potwierdzają testy zgodne z normą ISO, a ich parametry techniczne zostały sprawdzone także w krajowych i zagranicznych ośrodkach badawczych. Znalazło się wśród nich m.in. Laboratorium Innovationstechnik w Bremie, które potwierdziło równie wysoką jakość atramentowych produktów Black Point, co w przypadku analogicznych kartridży HP.

Black Point gwarantuje niezawodność swoich materiałów eksploatacyjnych do chwili ich zużycia. Bezpieczeństwo użytkowania podkreśla dożywotnia gwarancja na produkt i drukarkę, w której wykorzystywany jest toner.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »